Коханий чоловік Карла Лагерфельда. Секрет, про який кутюр’є так довго мовчав.


19 лютого не стало короля світу моди — головного дизайнера і креативного директора Chanel Карла Лагерфельда. Кутюр’є було 85 років, причина смерті поки не оголошується, але відомо, що в останні тижні він тяжко хворів і вперше не вийшов на подіум після своїх показів.

Лагерфельд був відомий своїми гострими висловлюваннями, які часом викликали не просто хвилю критики, а цілий шторм негативу. Але є те, про що він вважав за краще мовчати весь час, — його особисте життя залишалася за сімома замками, поки він сам не вирішив поділитися сокровенним.

Єдину любов дизайнера звали Жак де Башер. Він був справжнім красенем, інтелектуалом, поетом і художником нетрадиційної орієнтації, хоча подейкували, що по ньому сходили з розуму не тільки чоловіки, але і жінки.

На божевільних і відв’язних вечірках Жака гудів весь Париж. Сам Карл згадував: «Я був доволі скромним, але те, що витворяв Жак, його любовні пригоди, вони мене забавляли».

Кажуть, що протилежності притягуються. Так і сталося з Карлом і Жаком: перший ніколи не любив вечірки, коли всі напивалися до посиніння, не захоплювався наркотиками, а для другого це було практично сенсом життя. Подейкують, що він частенько кидав коханого і зраджував йому з усіма підряд.

View this post on Instagram

#jacquesdebascher #jacquesdebascherdebeaumarchais

A post shared by James Bosley Studio (@jamesbosleystudio) on

В інтерв’ю, яке кутюр’є дав у 2017 році, він чесно відповів на делікатне питання: «Звичайно, я знав про те, що він мені зраджував. Але я намагався помічати в ньому тільки позитивні сторони».

Ця любов стала причиною нескінченної війни Карла з Івом Сен-Лораном. Карл сам познайомив Жака з Івом, не підозрюючи, до чого це призведе. Кажуть, що відносини Іва і Жака були більш гарячими, ніж у Лагерфельда з ним. Там було все: і п’яні вечірки, і наркотики, і найрозпусніші пригоди.

Жак де Башер одного разу проговорився, що Карлу невластиві ніякі почуття, по-справжньому він любить тільки дві речі в цьому житті: кока-колу і шоколадний торт. Але час показав, як він помилявся…

У 1987 році у чоловіка виявили СНІД, який вбивав його повільно і болісно протягом двох років. Як тільки стало відомо про діагноз, Ів Сен-Лоран відразу ж забув про коханця, і поруч з Жаком залишився тільки Карл.

Лагерфельд намагався йому всіляко допомогти, знайшов відповідне лікування, а потім проводив дні і ночі біля його ліжка… Втративши єдину любов, він пообіцяв, що буде зберігати Жаку вірність вічно. І дотримав обіцянку.

На заході життя знаменитий дизайнер на питання про те, кого він любив, відповів просто: «Моя любов — в могилі, на цьому все скінчилося. Я вже досяг віку, коли обговорювати особисте життя просто непристойно».

View this post on Instagram

#смирупонитке ⠀ Прощай Карл❤ ⠀ Немецкий модельер Карл Лагерфельд умер на 86-м году жизни, сообщает Le Figaro. В последние недели самочувствие кутюрье заметно ухудшилось, накануне он был экстренно госпитализирован в одну из больниц Парижа. Точные причины смерти не называются. ⠀ В 1983 году Лагерфельд был назначен креативным директором модного дома Chanel, с которым сотрудничал до конца жизни. ⠀ "Забудьте о прошлом. Если вы ностальгируете, то ваше время закончилось. Мы должны сами подстраиваться под настоящее, раз уж оно не подстраивается под нас."- Великий Карл Лагерфельд🌷 ⠀ #karllagerfeld#модаростова #стильотлагерфельд#ростовглавный #афишаdon

A post shared by АфишаDON Ростов-на-Дону (@afishadon) on

Ця історія показує скандального кутюр’є з маловідомої боку і зайвий раз доводить, що для справжніх і щирих почуттів немає обмежень ні у статі, ні у просторі, ні у часі.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коханий чоловік Карла Лагерфельда. Секрет, про який кутюр’є так довго мовчав.