Богдан Ступка та Лариса Корнієнко: дорога щастя довжиною в 45 років.


Богдан Ступка був небайдужим і талановитим актором. На його рахунку більше 100 ролей в кіно і понад 50 театральних робіт. Він був дуже постійною людиною.

Вибравши один раз професію, залишався вірним їй до кінця. Навіть будучи міністром культури України в 1999-2001 роках, продовжував активно зніматися. Вибравши в юності супутницю життя, прожив з нею разом майже 45 років. Богдан Ступка і Лариса Корнієнко одного разу ледь не розлучилися, але вчасно змогли зупинитися і не зробити фатальний крок.

Солдат і балерина

Вони вперше зустрілися у Львові, випускниця Бакинського хореографічного училища та військовослужбовець строкової служби. Богдан Ступка після закінчення студії при Львівському театрі імені М. Заньковецької був покликаний в армію, але служба його проходила в Ансамблі пісні і танцю. А Лариса після переїзду з Баку прийшла на роботу в Львівський театр опери і балету.

Богдан і Лариса виявилися в одній компанії на святкуванні 7 листопада. Богдану сподобалася струнка красива дівчина, але заявити про свою симпатію в той момент він не наважився, та й що б міг запропонувати простий солдат успішній балерині? Навколо неї було багато досить забезпечених шанувальників. Лариса помітила високого статного парубка, але ніяких почуттів у неї в той момент не виникло.

Доля зіткнула їх потім неодноразово. І в якийсь момент виявилося, що у них багато спільних тем для розмови, у них схожі погляди на життя. Їхній роман не можна було назвати стрімким. Вони просто спілкувалися, товаришували і в якийсь момент усвідомили, наскільки важко їм стало обходитися один без одного.

Сім’я — це відповідальність

Богдан Сильвестрович просто розумів, що ця молода красива жінка з витонченою фігуркою і розумними очима – його доля. Запропонував їй стати його дружиною і повіз знайомитися до мами.

Богдан Ступка і Лариса Корнієнко розписалися в 1967 році, а вже через рік в сім’ї народився син Остап. Перший час молодим доводилося непросто. Богдан тільки починав свій шлях в мистецтві. Лариса ж повністю присвятила себе родині…

Вона невпинно доглядала за чоловіком і маленьким сином, старанно облаштовувала їхній будинок, створювала затишок. Грошей катастрофічно не вистачало, і в якийсь момент Лариса, стомлена домашніми турботами і спробами утримувати будинок за сущі копійки, навіть подавала на розлучення.

Звичайно, відразу їх не розлучили, дали місяць на роздуми. Напевно, кожен з них думав, як вони будуть жити далі. Нарізно, один без одного. Вони зрозуміли головне: в житті найважливіше їхня сім’я. З тих пір Богдан Сильвестрович і Лариса Семенівна стали нерозлучні. І охороняли своє крихке сімейне щастя від сторонніх поглядів, побутових проблем і непорозумінь.

Щастя довжиною в життя

Коли йшли вистави за участю Богдана Ступки, вона незмінно сиділа в залі для глядачів. Пишалася чоловіком і закохувалася в нього знову і знову. У молодості, коли вони жили у Львові, вона відвідувала і його репетиції. Щоб допомогти скласти пластичний малюнок ролі, балетний досвід Лариси був дуже цінний.

Вони разом пройшли складності становлення родини, навчилися терпінню і накопичили життєву мудрість. При перегляді «Тараса Бульби» Лариса завжди плакала, дізнавшись, що чоловік ледь не згорів заживо під час зйомок.

Богдан Сильвестрович вважав, що всі його успіхи, звання, нагороди — це заслуга Лариси, його єдиної коханої жінки. Вони виростили чудового сина, який пішов по стопах батька, раділи появі онуків і були просто щасливі.

А потім в будинок прийшла біда. Тривожний дзвінок пролунав у той день, коли на зйомках фільму «Одного разу в Ростові» Богдан Ступка раптово втратив свідомість. У актора діагностували онкологічне захворювання. Вони боролися зі страшною хворобою довгих два роки, але перемогти її не змогли…

Богдан Сильвестрович Ступка пішов з життя 22 липня 2012 року. А вона до сих пір живе пам’яттю про свого великого чоловіка. І вірить, що людина жива, поки жива пам’ять про нього.

Поділись зворушливою історією кохання з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
9
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Богдан Ступка та Лариса Корнієнко: дорога щастя довжиною в 45 років.