Співачка ONUKA та The Maneken вперше стали батьками: родився син!


Українська співачка Ната Жижченко, відома як ONUKA, вперше стала мамою: артистка подарувала своєму чоловікові, творцеві групи The Maneken Євгену Філатову, малюка.

Про це повідомила сама знаменитість на своїй сторінці в Instagram. Так, в соцмережі ONUKA опублікувала зворушливе чорно-біле фото, на якому вона позувала вагітною разом з чоловіком і собакою.

View this post on Instagram

Сьогодні нас вже четверо ❤️

A post shared by ONUKA (@onukaofficial) on

“Сьогодні нас вже четверо”, – таким підписом супроводила сімейну фотографію знаменитість.
Відомо, що у пари народився син, якого назвали Олександром.

Знімком з новонародженим поділився на своїй сторінці в Instagram щасливий батько.

Ната Жижченко (Onuka) і Євген Філатов (The Maneken) одружилися в кінці червня 2016 року.

View this post on Instagram

Я ніколи не стану блогером. Хоча й статистика користування мережею на моєму айфоні зросла, здається, вдвічі за час карантину. Вина тому, без перебільшень, соцмережі. І це при тому, що на телефоні у мене лише додаток Instagram. Лише один клік, і я переглядаю третю «Квартиру тижня» від @thevillageua , ще один свайп — вивчаю останні релізи на @slukh.media , а далі все, як в тумані: новий пост на @honchar.museum , а на @nowasteukraine — інфо про кур'єрів, які допомагають сортувати відходи, тут — @ozeroua — класні екологічні товари від українських виробників… ⠀ Так може минути година. ⠀ Instagram, як на мене, щось на зразок повернення в еру MySpace за часів Tomato Jaws. З теплом згадую той час. Тоді ж через сервіс була організована така кількість наших гастролей, стільки класних знайомств відбулось — світ звужувався у буквальному сенсі на очах. Заходиш в онлайн, а тут повідомлення від Tigerskin — «Can I make some remix for You?». А повідомленнями пізніше ти отримуєш той самий омріяний трек. Все було вперше. Інакше. А зараз тут проходить все наше життя. Чим стрімкіше діджиталізується світ, тим більше я ціную аналоговість. Спілкування має бути живим, книги — паперовими, а концерти — офлайновими. Як на мене. ⠀ Кайф від розмови тет-а-тет, від заведення механічного годинника, від скрипу платівки — віддала би заради цього мільйони лайків. Ми живемо у «Чорному дзеркалі», де за нашими цифровими відбитками вже сьогодні можна створити копії. Реклама випереджає наші бажання покупок, а якщо ти випадаєш з онлайну, то хід цілком реального життя зведено нанівець. Наші сторінки у мережах нас зробили "кращими версіями себе", питання в тому — які переваги ми знаходимо у цьому?! За ким слідкуємо? Що корисного від цього беремо у реальне життя?

A post shared by ONUKA (@onukaofficial) on

View this post on Instagram

Пандемія, пожежі, пилова буря, нова хвиля кризи… Які ще випробування чекають на нас найближчим часом? День за днем ми ніби самознищуємо себе, і мені здається, що вже видніється та межа. Кожен наш рух може призвести до незворотних наслідків. ⠀ Сьогодні, як і багатьом з вас, мені понад усе хотілося б побачити рідних, адже Великдень з дитинства був найулюбленішим родинним святом, та ми залишаємось вдома. І насолоджуємось спілкуванням. Живим. Справжнім. Матеріальним. Ми маємо такий прекрасний світ і було б так бездумно його втратити! Цінуйте тих, хто поряд, будьте здоровими, щасливими, свідомими. ⠀ Можливо, саме час в черговий раз розповісти своїм дітям, що сила природи потужніша за силу людини. І нам знову наочно демонструється згори, що ми «…надто крихкі. Лише уламки ламкі…». Цінуйте свій час із рідними та сприймайте його «вимушеність», як благодать. Гарного свята, чистих думок і щасливого майбуття, за яке ми всі нині відповідаємо.

A post shared by ONUKA (@onukaofficial) on

Вытаємо молодих батьків і зичимо здоров`я малюку!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Співачка ONUKA та The Maneken вперше стали батьками: родився син!