Під час візиту в Канаду. Олена Зеленська вперше з’явилася на публіці в вишиванці.


Триває офіційний візит шостого президента України Володимира Зеленського в Канаду. Перша леді України Олена Зеленська супроводжує чоловіка в цій поїздці.

2 липня, президент України Володимир Зеленський з дружиною в рамках офіційного візиту в Канаду, вшанували пам’ять жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років.

Володимир і Олена Зеленська, а також члени української делегації і канадські офіційні особи поклали букети з колосків до Меморіалу жертвам Голодомору в Торонто. Також їм показали пересувну мультимедійну експозицію Holodomor Bus, який є частиною проекту Holodomor National Awareness Tour. Це автобус-музей, який подорожує по Канаді і розповідає жителям про трагедію, яку пережила Україна в першій половині ХХ століття.

Нагадуємо, українська діаспора в Канаді – одна з найчисленніших і активних українських діаспор у світі.
На заході перша леді України вперше з’явилася в вишиванці. Для виходу вона вибрала вишиванку яскраво-синього кольору відомого у всьому світі українського дизайнера Віти Кін.

Нагадуємо, що після того, як Володимир Зеленський переміг в президентських виборах в Україні в квітні 2019 року в інтерв’ю BBC News Україна на питання про те, чи буде вона популяризувати одяг українського виробництва, Олена Зеленська сказала, що не буде заглиблюватися в етнос, як дружина Петра Порошенко, Марина. І додала, що в її гардеробі є кілька вишиванок, тому що три роки тому (в 2015 – 2016 році) був бум на вишиванки, сукні та блузи, тому вона іноді їх одягає.

View this post on Instagram

SickKids – найбільший госпіталь у Канаді та одна з найбільших дитячих лікарень у Північній Америці. Учора провели зустріч з Президентом госпіталю Рональдом Коном та його командою. Саме тут проходять стажування українські медичні фахівці, що дарує надію на лікування тяжкохворих дітей в Україні завдяки сучасним практикам та належному підходу. Цей досвід неодмінно буде корисним для розвитку дитячих лікувальних закладів в Україні.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Під час візиту в Канаду Олена Зеленська також вибирала вбрання в золотому, кремовому і чорному кольорах. Фото в цих нарядах вона поділилася на своїй офіційній сторінці в Instagram.
Для зустрічі з міністром з питань дітей і жінок уряду провінції Онтаріо Джил Данлоп і парламентським секретарем міністра охорони здоров’я Робін Мартін Олена Зеленська вибрала блузу золотого кольору і кремові штани.

View this post on Instagram

Ранок у Канаді почався продуктивно. Мала зустріч з Міністром у справах дітей та жінок Уряду провінції Онтаріо Джил Данлоп та парламентським секретарем Міністра охорони здоров’я Робін Мартін. Під час зустрічі розглянули Стратегію дитячого здоров’я, успішно втілену Урядом Онтаріо та її головні напрямки, які включають допомогу в освіті батьків під час вагітності та у перші роки після народження дитини; здорове харчування дітей та створення здорових умов для їх розвитку. Хочу подякувати за участь в розмові Уповноваженому Президента з прав дитини Миколі Кулебі та дружині Посла України в Канаді Андрія Шевченка – Ганні Гомонай.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

А як тобі образ першої леді? Ділися з нами в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
6
Мило
Фігня Фігня
10
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
45
Подобається
О боже О боже
4
О боже
Круто Круто
6
Круто
Що за! Що за!
5
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Під час візиту в Канаду. Олена Зеленська вперше з’явилася на публіці в вишиванці.