Коли судді «Голосу» повернулись до нього, втратили дар мови. Таке вперше на шоу!


В Україні нещодавно стартував 8-й сезон шоу «Голос країни». Цей сезон дійсно дивує незвичними виконавцями (чого тільки вартий скандал зі співачкою Зіанджею, в минулому відомої загалу як Борис Апрєль), оригінальним підходом і аранжуванням пісень.

На тому ефірі судді вже дрімали в своїх кріслах, коли на сцену вийшов черговий учасник. З перших же нот він підкорив членів журі, викликавши неоднозначну реакцію.

Потап натиснув на кнопку майже відразу і був відверто вражений зовнішнім виглядом конкурсанта.

Інші судді перелякалися моторошного голосу і не менш страхітливою композиції «Mein herz brennt» з раннього Rammstein.

Джамала зробила вигляд, що вона в хатинці.

Сергій Бабкін театрально дивувався, розкривав рот і охав-ахав.

У підсумку Олексій автоматично потрапив в команду свого тезки Олексія Потапенка, який єдиним повернувся до нього ще під час виступу. Коли інші тренери повернули свої крісла до учасника, сказати, що вони були шоковані, — не сказати нічого.

Олексій Баклан — 21-річний киянин. Навчається хлопець в Національному інституті харчових технологій. Нехай за фахом він кухар, але в душі точно артист. До речі, помітили, наскільки Олексій схожий на кухаря з мультика «Рататуй»? Іронія долі.

Коли судді шоу «Голос країни» повернулись до нього, не змогли стримати свого подиву. Така розбіжність голосу і зовнішнього вигляду вони бачать вперше!

«Ти виконав найголовнішу місію артиста — дивувати. Я люблю оригінальних, мислячих і думаючих людей», — привселюдно заявив Потап. «Насправді, я і розраховував на Потапа», — зізнався суддям учасник.

Тобі сподобався виступ Олексія? Як думаєш, чи зможе він дійти до фіналу і стати переможцем? Став свої ставки на цього учасника.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коли судді «Голосу» повернулись до нього, втратили дар мови. Таке вперше на шоу!