Прокляття обручки принцеси Діани: британці занервували, побачивши подарунок Вільяма Кейт Міддлтон.


До осені 1996 року улюбленим каменем принцеси Діани був сапфір. Синьоока красуня обожнювала будь-які відтінки синього, що, до речі кажучи, відображалося навіть в макіяжі аристократки. Вперше дівчина, яка носила в той час прізвище Спенсер, отримала каблучку з сапфіром з рук свого тоді ще молодого принца Чарльза.

З тих пір Діана не розлучалася з прикрашеною яскраво-синім дорогоцінним камінням обручкою аж до розлучення. А перстень, який став віхою в їх з Чарльзом відносинах, став відомим на весь світ!

Принц взагалі любив дарувати своїй обраниці ювелірні вироби. Кажуть, Чарльзу шалено подобалося, з яким захопленням Діана зустрічала його подарунки.

Нагадаємо, юна красуня, хоч і аристократка, походила з досить бідної сім’ї. Граф Спенсер, батько майбутньої Королеви сердець, став банкрутом ще до появи доньки.

Принц вручив коханій обручку з великою помпою. Чоловік запросив до Віндзорського замку представників ювелірного дому Garrard, ті заздалегідь розклали в вітальні найкращі зразки свого мистецтва, а вже потім Чарльз привів туди Діану.

Вибір красуні негайно упав на золотий перстень з 14 діамантами, що обрамляють овальний цейлонський сапфір.

З чуток, це було далеко не найдорожче із запропонованих увазі Діани прикрас. Але відірвати погляд від розкішного сапфіра майбутня принцеса так і не змогла.

У ті роки подарунок принца коштував 28 тисяч фунтів. Сьогодні, з урахуванням інфляції, його вартість становить як мінімум 110 тисяч фунтів.

Сама Діана берегла коштовність і старанно носила її всі роки, поки була одружена з Чарльзом. Але іноді вибуховий характер аристократки брав верх.

Подейкують, під час сварок з чоловіком принцеса нерідко використовувала важку коштовність як метальний снаряд. Секретар Чарльза особисто був свідком одного такого випадку!

У вересні 1996 року, після розлучення з чоловіком, Діана ще носила помітну сапфірову обручку. Але пізніше Британський королівський будинок зажадав перстень і ще кілька прикрас назад. Без коливань розлучившись з обручкою, принцеса назавжди розпрощалася з сапфірами і почала носити блакитні топази.

Після трагічної загибелі Діани синам леді Ді дозволили взяти кілька речей з її колекції прикрас в пам’ять про матір. 12-річний Гаррі вибрав каблучку, з якою жінка в шлюбі не розлучалася, і тримав його у себе аж до весілля старшого брата.

Коли Вільям через 9 років відносин нарешті зробив коханій пропозицію, Гаррі подарував нареченому і нареченій перстень мами.

На весіллі Кейт Міддлтон журналісти весь час намагалися зловити руку дівчини, на якій виблискувала обручка Діани. Навіть сьогодні дружина Вільяма не розлучається з прикрасою, а мільйони дівчат по всьому світу бажають придбати його копію.

Точної копії, до речі, купити не вийде: ювелірам з дому Garrard заборонено створювати репліки цього персня!

Багатохто, втім, обходиться каблучкоюз фальшивими діамантами від іншої, куди менш поважної фірми. Такий виріб коштує лише 100 доларів. Однак тисячі британців досі не схвалюють рішення принців Вільяма і Гаррі.

На думку фанатів, таке рішення братів може виявитися фатальним, адже каблучка нещасливої в шлюбі Діани напевно несе на собі прокляття. А що ти думаєш про цю погану прикмету?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
1
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прокляття обручки принцеси Діани: британці занервували, побачивши подарунок Вільяма Кейт Міддлтон.