Олена Зеленська VS Меланія Трамп: битва образів перших леді.


Перша леді України Олена Зеленська під час офіційного візиту в США захоплює суспільство стильними, але в той же час лаконічними образами. Так, Олена днями разом з главою держави вирушила в США і в місцевому аеропорту була помічена в бежевому брючному костюмі. Після цього у президентського подружжя в рамках Генасамблеї ООН відбулася історична зустріч з главою Америки Дональдом Трампом і його дружиною Меланією.

Для такої особливої зустрічі перші леді підготувалися з усією серйозністю і обидві вибрали чорні вбрання. Перша леді України Олена Зеленська постала перед фотографами в елегантній темно-синій сукні. Кокетливості її аутфіту надавали злегка помітний візерунок на тканині, оголені плечі і виріз у формі серця. Образ Олени був завершений поясом і туфлями в тон наряду.

У свою чергу Меланія Трамп вбралася в чорний комбінезон з брюками-палаццо і масивним бантом в області грудей. Образ першої леді США вийшов не зовсім діловим, пікантності поряд надавали оголені руки і її улюблені туфлі-човники на високих підборах.

На другий день свого перебування в Америці у Олени була можливість взяти участь в щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development. Для офіційного заходу дружина Зеленського вбралася в брючний костюм. Варто відзначити, що ніжно-блакитний відтінок підкреслював красу першої леді. Свій діловий і лаконічний аутфіт Зеленська прикрасила ніжними сережками.

«Мала можливість взяти участь в щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН і приєднатися до вшанування представників індустрії моди за їх внесок в досягнення глобальних Цілей сталого розвитку. Висловлюю свою глибоку повагу і щирі вітання номінантам!» – написала перша леді України.

До цього дружина Володимира Зеленського захопила американську публіку в стриманому і жіночому костюмі. Для візиту в Український інститут Америки Олена наділа чорну спідницю, прикрасивши свій образ ніжно-рожевим жакетом і туфлями-човниками.

А як тобі образ першої леді? Ділися з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
12
Фігня
Химерний Химерний
3
Химерний
Подобається Подобається
46
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
10
Круто
Що за! Що за!
2
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олена Зеленська VS Меланія Трамп: битва образів перших леді.