Ось яку обіцянку принц Вільям дав принцесі Діані відразу після розлучення.


31 серпня 1997 після страшної аварії в тунелі під паризьким мостом Альма перестало битися серце улюблениці мільйонів – принцеси Діани. Незважаючи на те, що з тих пір пройшло більше 20 років, до цих пір висуваються різні теорії з приводу того, що стало причиною смерті жінки: від нещасного випадку до замовного вбивства з боку королівської сім’ї.

До 20-ї річниці з дня смерті принцеси канал BBC випустив фільм під назвою «Наша мама Діана: її життя і спадщина». Документальна картина заснована на спогадах Вільяма і Гаррі.

Принци зізналися, що погодилися взяти участь в зйомках, тому що залишалися в боргу перед мамою. «Коли ми були молодші, не змогли її захистити. Тепер нам залишається через 20 років не дати в образу її ім’я і нагадати людям, якою людиною вона була», – говорить Вільям.

У картині принци розповідають, що їх мама завжди була справжньою дитиною. Наприклад, Гаррі згадав: «Вона приходила дивитися, як ми граємо в футбол, і потайки засовувала в наші гетри цукерки. Також вона любила писати нам листівки, при цьому вибирала з дуже безглуздими малюнками, але зате всередині писала щось приємне …»

Що стосується Вільяма, то він представив, якою б хорошою бабусею була Діана і дуже пошкодував, що вона так і не побачила його дітей: «Вона б їх дуже любила, але точно була б бабусею, яку не можна контролювати. Думаю, мама могла б прийти під час купання малюків, влаштувати у ванній хаос з піною і калюжами, а потім спокійно піти».

Крім усього іншого принци згадали свою останню розмову з мамою. Тоді вони були хлопчиками і добре проводили час з кузенами в Шотландії. Діана подзвонила їм, а вони все намагалися швидше покласти трубку, мовляв «все одно скоро зустрінемося». Вільям каже, що досі шкодує про те, наскільки коротким була та розмова.

Цікаво, що нещодавно стали відомі подробиці однієї розмови Вільяма і принцеси Діани, що сталася незабаром після розлучення жінки з її чоловіком принцом Чарльзом.

Справа в тому, що після розставання у Діани відібрали титул «її королівська високість». Жінку стали називати просто «Діана, принцеса Уельська». Правда, ходять чутки, що навіть Єлизавета II була проти такого рішення, але на ньому наполіг колишній чоловік Діани.

Це означало, що тепер Діана повинна була робити реверанс при зустрічі з будь-яким членом королівської сім’ї, в тому числі зі своїм колишнім чоловіком і навіть дітьми. Дізнавшись про це, Вільям сказав, що обов’язково поверне мамі титул, коли стане королем. На жаль, він не зміг виконати своєї обіцянки. Але, можливо, він все-таки зробить це, хоч мами вже і немає в живих. Але, думаю, Діані було б дуже приємно…

Дивовижні все-таки порядки в цих королівських сім’ях. Здавалося б, консервативні люди живуть за усталеними законами, але постійно плетуть якісь інтриги, хоча нинішня королівська влада швидше символічна, ніж справжня.

Якщо матеріал тобі сподобався, поділися ним зі своїми друзями і знайомими!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось яку обіцянку принц Вільям дав принцесі Діані відразу після розлучення.