Епатажна Леді Гага знову здивувала фанатів. Вона ніколи не виглядала гарніше, ніж зараз!


Великої і жахливої ​​Леді Газі всього 32, хоча здається, що цієї відчайдушної дамочки вже за мільйон і вона була завжди. Стефані Джерманотта — унікальне поєднання для шоу-бізнесу. Талановитий композитор, потужна виконавиця і успішна артистка — так зарекомендувала себе «мама маленьких монстрів» за 10 років творчості.

З самого початку кар’єри епатаж без табу став головною фішкою співачки. Чого тільки немає в арсеналі Леді Гаги: складні дизайнерські костюми, яскраві перуки, нижня білизна поверх колготок і божевільний макіяж. Згадаймо тільки плаття з м’яса, в якому дівчина прийшла на церемонію MTV в 2010 році!

Ми вирішили простежити б’юті-еволюцію знаменитої Кріпі-леді з 2008 року по сьогоднішній день. А адже в 2018 році співачка змінилася до невпізнання. Серйозно, ти навіть не можеш собі уявити, наскільки!

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

Мабуть, найчарівніше перетворення Леді Гаги. Така жіночна, природна, лагідна і зовсім не схожа на себе…

#AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Новий образ Стефані приміряла тимчасово. Зараз зірка зайнята в зйомках фільму «Зірка народилася», режисером якого виступив американський актор Бредлі Купер. За сюжетом картини популярний кантрі-співак протегує молодій співачці і незабаром між ними зав’язується роман.

Чи не захоплюватися Гагою неможливо: вона знайшла в собі сили боротися з тяжкою хворобою і віддається творчості вся без залишку. А як ти знаходиш образ шатенки Гаги? Не стала вона заручницею свого епатажу? Напиши нам в коментарях і поділися статтею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Епатажна Леді Гага знову здивувала фанатів. Вона ніколи не виглядала гарніше, ніж зараз!