Більше ніяких пастельних відтінків: Меган Маркл з’явилася на публіці в приголомшливому вбранні.


Поки герцогиня Кембриджська знаходиться у декретній відпустці і лише зрідка потрапляє в об’єктиви фотокамер під час прогулянки з дітьми, вся увага журналістів прикута до нової королівської пари — герцогів Сассекських.

Вчора подружжя вирушило на конкурс молодих лідерів з країн Співдружності. Для Гаррі цей захід став особливо хвилюючим: у цьому році за вказівкою королеви він став послом Співдружності.

«Ми з Меган дуже раді зустрічі з тими, від кого залежить майбутнє Співдружності», — з цих слів принц почав свою промову. Молоді лідери з різних країн ділилися своїми ідеями, як розвивати Співдружність.

Природно, не залишився без уваги новий образ герцогині Сассекської. Для публічного виходу вона вибрала яскраву і сміливу жовту сукню довжини міді від Brandon Maxwell, яке чудово виглядало на тлі засмаглої шкіри.

Елегантний лук вона доповнила бежевими черевичками від Manolo Blahnik, сережками Adina Reyter, зібраними в акуратний пучок волоссям, а також природним макіяжем, який добре підійшов до її мінімалістичного образу.

Що примітно, останнім часом вона виходила в світ лише у вбраннях пастельних відтінків. Це пояснювали зокрема тим, що вона не повинна виділятися на тлі королеви, яка надає перевагу яскравим образам.

За відсутності монарха Меган і сама змогла виділитися з натовпу. У мережі її навіть прозвали герцогинею-сонечком!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Більше ніяких пастельних відтінків: Меган Маркл з’явилася на публіці в приголомшливому вбранні.