У 2018-му у роботодавців з’явиться нова вимога, і багатьом вона не сподобається!


Кожен рік приносить щось нове. В тому числі, в сфері кар’єри. І навіть не тільки в формі індивідуальних досягнень, але і глобальних трендів. Наприклад, аналітики прогнозують, що в 2018-му році все більша кількість роботодавців почне влаштовувати співробітникам ось таку «перевірку на профпридатність». І багатьом вона не сподобається…

Незважаючи на затишні офіси та галасливі новорічні вечірки з колективом, багато аналітиків відзначають, що сучасна корпоративна культура стає все жорсткішою і агресивнішою. А, виявляється, це через одну просту річ: кордони між кінцем робочого дня і початком «особистого часу» розпливаються. І чим далі, тим сильніше.

Наприклад, за прогнозами HR-фахівця Лаури Хандрик (Laura Handrick) з рекрутингової компанії FitSmallBusiness, в новому році все більша кількість роботодавців буде влаштовувати потенційним співробітникам своєрідний тест на відданість справі.

Суть в тому, що після інтерв’ю претендент може отримати повідомлення на електронну пошту з уточнюючими деталями. Нічого дивного, крім одного факту: це повідомлення прийде в суботу або неділю, в будь-який час вихідного дня. Мета очевидна: дізнатися, наскільки людина зацікавлена в роботі. Індикатором служить швидкість відповіді. До речі, постійні співробітники, за словами Лаури, теж не застраховані від такої «перевірки».

І хоч дивний тренд зародився в діловому Нью-Йорку, його не без видимого задоволення підхопили шефи у всьому світі. І нехай з етичної точки зору спроба контролювати персонал (навіть потенційний) 24/7 викликає чимало запитань, аналітики констатують: швидше за все, це стане новою нормою. Адже зростання конкуренції і швидке, як ніколи, старіння інформації диктують свої правила.

Тому, не дивуйся, отримавши робочу пошту на вихідні. А ось відповідати на неї або почекати до понеділка – вирішуй сам.

Що думаєш з цього приводу? Ділись з нами в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У 2018-му у роботодавців з’явиться нова вимога, і багатьом вона не сподобається!