«Розумніша, ніж всі його попередні жінки разом узяті!» Нова пасія Бреда Пітта затьмарила навіть Анджеліну Джолі.


Нещодавно в пресі з’явилася інформація, що Бред Пітт, який до цих пір займається розлученням зі своєю попередньою дружиною Анджеліною Джолі, переїхав до нової пасії, архітекторки Нері Оксман. Актор навіть почав готувати для коханої, тому що раніше та просто замовляла собі їжу. Правда, Оксман доводиться звикати до вегетаріанських страв свого співмешканця.

Сьогодні ми вирішили розповісти, хто ж та красуня, яка змогла підкорити серце Пітта. Адже не дарма один з друзів актора сказав: «Оксман розумніша, ніж всі попередні жінки Бреда разом узяті».

Народилася Нері в Хайфі в 1976 році. Її батьки були архітекторами, тому з самого дитинства Оксман чимало часу проводила в майстерні, що, швидше за все, сильно вплинуло на її майбутнє.

Правда, на початку Нері вирішила стати лікарем. Після трьох років служби в ізраїльських військово-повітряних силах Оксман вступила на медичний факультет. Тоді дівчина вважала, що медицина — це ідеальне поєднання науки і милосердя.

Через 2 роки Оксман кидає медицину і вступає на архітектурний факультет Ізраїльського технологічного інституту, після закінчення якого успішно вчиться в Лондонській школі архітектури.

У 2005 році Нері переїжджає в Бостон, де продовжує вчитися в Массачусетському технологічному і отримує докторську ступінь. Ще через якийсь час Оксман стає професором і починає викладати.

Розробки, автором яких стала Оксман, нагадують ті, які можна зустріти на сторінках науково-фантастичних романів. Наприклад, вона придумала рукавичку проти болю, яка стане в нагоді людям, які довгий час працюють за комп’ютером. Цей винахід допомагає боротися з так званим синдромом зап’ястного каналу.

Ще одна ідея — роботи-будівельники. За своєю суттю це 3D-принтери, які створюють спецільаний матеріал, що використовується для термоізоляції бетонних стін.

Крім цього, деякі роботи Оксман сприймаються скоріше як твори мистецтва. Наприклад, «Шовковий павільйон». Суть інсталяції в тому, що роботизована рука створює нитки з шовку, на які пізніше підсаджують шовкопрядів. Навколо каркаса черви починають створювати штучний кокон. При цьому датчики відслідковують їхній рух, а отримана інформація потім передається вченим.

Також у жінки є розробки, які можна буде використовувати тільки в далекому майбутньому. Наприклад, спеціальний одяг для космонавтів, які освоюють далекі світи.

Що стосується особистого життя жінки-професора, то вона була одружена з композитором Освальдо Голіхова. Але їхній шлюб виявився бездітним і, швидше за все, не дуже щасливим. Пара розлучилася через 4 роки.

Цікаво, що в одному зі своїх інтерв’ю Оксман сказала: «Людині властиво обожнювати стереотипи, тому у нас є Бред Пітт і Джордж Клуні». Цікаво було б почути її коментар з цього приводу зараз.

З актором Нері познайомилася, коли вони разом працювали над одним архітектурним проектом. Саме тоді Пітту порадили звернутися до жінки за допомогою. Пізніше студенти Оксман неодноразово користувалися можливістю сфотографуватися зі знаменитістю, коли той приходив на роботу до їхньої викладачки.

До речі, ще одна колишня дружина Бреда важко сприйняла новину про його новий роман. Преса активно обговорювала можливе возз’єднання Дженніфер Еністон і Бреда Пітта після того, як вони розлучилися зі своїми другими половинками. Хтось із інсайдерів сказав, що Еністон була подавлена ​інформацією про роман Пітта і Оксман, тому що весь цей час вона любила тільки його.

Навіть не знаю, чим закінчити всю цю заплутану історію. Хочеться одночасно побажати щастя Пітту і Оксман, але при цьому пожаліти Еністон. Але ж і про Джолі не можна забувати… Загалом, не життя у них, а суцільна головоломка!

А ти що думаєш з цього приводу?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Розумніша, ніж всі його попередні жінки разом узяті!» Нова пасія Бреда Пітта затьмарила навіть Анджеліну Джолі.