Названо ім’я нової «Міс Україна — 2018» замість дискваліфікованої Вероніки Дідусенко.


Якщо ти не особливо стежиш за конкурсами краси, то хочемо сказати, що зазвичай вони проходять якось зовсім тихо, нічого такого, крім парочки новин про переможницю. Але в цьому році «Міс Україна — 2018» ознаменувалася величезним скандалом, про який чули вже, напевно, всі.

Виявилося, що 23-річна Вероніка Дідусенко, що отримала корону, обдурила організаторів конкурсу. Дівчина «забула» розповісти, що вже була заміжня і виховує сина, а це суворо заборонено умовами конкурсу.

Хоч Дідусенко повідомила, що збирається оскаржувати рішення комітету відсторонити її, юристи впевнені, що все це не має сенсу. Суворі правила більш престижного конкурсу «Міс світу» не дозволять дівчині представляти свою країну на міжнародній арені.

Організатори обіцяли в найближчий термін переобрати міс. У ніч на 1 жовтня було оголошено ім’я дівчини, яка поїде представляти Україну в Китаї. Нею стала 19-річна Леоніла Гузь.

За якими критеріями журі обирало нову переможницю, зрозуміти складно, враховуючи, що Леоніла навіть не увійшла до трійки головних фіналісток. Мало того, вона погано знає англійську, через що організатори довго сумнівалися у своєму виборі. Сукупність усіх цих чинників дозволила глядачам засумніватися в компетентності журі.

Масла у вогонь підлила торішня переможниця «Міс Україна» — Поліна Ткач. У Інстаграмі вона опублікувала фото з Леонілою Гузь і підписала його: «Я пам’ятаю, як ми думали, що було б круто, якщо в наступному році я передам корону саме тобі. Ми довели, що думки і мрії втілюються в життя! Я вірю в тебе!»

Під постом розгорілася дискусія. Поки одні вітали Леонілу, інші поливали її брудом, стверджуючи, що дівчина проплатила собі перемогу. «Дефілювати не вміє, недалека, англійською не розмовляє… З цим конкурсом вже все зрозуміло», — такі коментарі залишали противники Гузь.

Корону дівчині вручали в більш скромній обстановці — в студії телеканалу «1 + 1» в присутності представника комісії і ведучих. Але і так Леоніла була на сьомому небі від щастя: «Моя перемога говорить про те, що ніколи не переставайте вірити в себе!» Там же переможниця підтвердила, що вона не була заміжня, і пожартувала, що навіть видалила фотографії з племінником з Інстаграму.

View this post on Instagram

@kuzdrovsky 💫

A post shared by Леонила Гузь (@leonila.guz) on

Про Леонілу відомо не так вже й багато: вона родом з Херсонської області, вивчилася на перукаря-стиліста. Перед журналістами Гузь похизувалась сумнівним талантом — вона може багато їсти і не набирати вагу.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Леонила Гузь (@leonila.guz) on

За іронією долі Леоніла під час підготовки до конкурсу жила в одній кімнаті з Веронікою Дідусенко. Ще кілька днів тому Гузь навіть зворушливо вітала її: «Ми жили 10 днів в одній кімнаті. Засинали і прокидалися разом. І дійшли до фіналу».

Так чи інакше, представляти Україну поїде Леоніла, а нам залишається тільки побажати їй удачі. А Вероніка Дідусенко не перша і, швидше за все, не остання дівчина, яка таким дивним чином позбулася корони.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Названо ім’я нової «Міс Україна — 2018» замість дискваліфікованої Вероніки Дідусенко.