У лікарні 4-річний хлопчик дав ровесниці клятву. Через 17 років їхні родини ахнули!


У 1995 році Камерону і Емілі було по чотири роки. Їхня перша зустріч пройшла за досить непростих обставинах. Малюків госпіталізували в одну з кращих лікарень країни, щоб там розібратися з їхньою вродженою проблемою.

Справа в тому, що і Кемерон, і Емілі з перших днів життя страждали від екстрофії сечового міхура. При такому відхиленні розвитку орган виявляється не всередині, а зовні тіла. У всьому світі хворих з таким дефектом лікують у великих клініках, персонал яких відрізняється чималим досвідом.

Сьогодні вже дорослі Кемерон і Емілі часто згадують лікаря Роберта Джеффса. Під час проходження курсу лікування у цього фахівця вони і познайомилися. Таким чином Джеффс подарував парі не тільки здоров’я, а й спільне майбутнє!

Ще в лікарні діти, що мали спільну проблему, дуже здружилися. Маленький Кемерон дав подрузі обіцянку, що вони ніколи не розлучаться. Погодься, не кожна дитяча клятва витримує випробування часом. Але обіцянка, яка зв’язла цю пару, виявилася рідкісним винятком з правил!

Кемерон і Емілі вчилися в різних школах, на великій відстані один від одного, але свята завжди проводили разом. Поки діти росли, їх дружба міцніла, а згодом переросла в щось більше. Навіть батьки сумнівалися, чи зможуть відносини пари витримати випробування відстанню. Однак 21 листопада 2012 року Кемерон зробив коханій пропозицію!

Ще три роки майбутні подружжя провело в статусі нареченого і нареченої. Закохані хотіли насамперед здобути освіту, а вже потім починати нове життя. Але в 2015 році Кемерон і Емілі відіграли весілля мрії.

Молоді нарешті зажили своїм будинком, про що вони мріяли ще багато років тому. Ще через рік, в 2016, Емілі взнала, що вагітна. Та дитина була дуже бажаною у їхній родині, однак під час виношування малюка не обійшлося без напружених моментів…

Самі Кемерон і Емілі давно позбулися свого вродженого пороку. Однак шанси на те, що хвороба повернеться до їхніх дітей, як і раніше, залишалися високими. За словами лікарів, ймовірність появи на світ дитини з екстрофією сечового міхура, якщо батьки раніше страждали від цієї ж хвороби, становить 1 до 70.

Коли стало ясно, що Емілі чекає на дитину, подружжю трохи полегшало. Статистика стверджує: ймовірність народження хлопчика з екстрофією в 3 рази вище, ніж дівчинки. Пізніше медики остаточно заспокоїли майбутніх батька і матір. Дані ультразвукового обстеження показували: ніякої екстрофії у дитини немає!

Вагітність проходила без особливих ускладнень, і на 38-му тижні Емілі за допомогою кесаревого розтину народила чарівну крихту. Лікарі не обманули, дівчинка виявилася абсолютно здоровою і вельми активною дитиною. Молоде подружжя були на сьомому небі від щастя.

Раніше Емілі часто думала, чому саме їй судилося з’явитися на світ з вродженими вадами сечового міхура. Сьогодні, однак, наша героїня вважає: насправді їй дуже пощастило!

Екстрофія виявилася важким випробуванням, але саме завдяки йому жінка зустріла кохання всього свого життя і народила чудову доньку. А інакше їхнього знайомства могло б і не бути! Не дарма кажуть: ніколи не знаєш, що запланувала для тебе доля.

Що думаєш з цього приводу? Поділися своїми думками в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

У лікарні 4-річний хлопчик дав ровесниці клятву. Через 17 років їхні родини ахнули!