Покоївка прийшла прибирати номер, звідки з’їхали двоє хлопців. Під простирадлами вона виявила…


Кайл і Джош, юнаки з нашого сьогоднішнього ролика, твердо впевнені: світ тримається на добрих справах. Разом хлопці зняли багато вельми позитивних відео, в кінці яких задоволеними незмінно залишалися всі.

Кайл з Джошем залишали для приголомшених офіціантів величезні чайові, дарували гроші бездомним і платили на автозаправках по чужих рахунках. Зауважу, що кожен раз метою добродушного розіграшу юнаків ставали люди, які намагаються жити чесно і працювати на совість.

Тут, наприклад, хлопці вирішили віддячити покоївці з невеликого придорожнього готелю. Жінка ледь не розплакалася, побачивши, що зробили для неї незнайомці!

Головний менеджер закладу не скупилася на похвалу своєї працівниці. За словами керуючої, покоївка влаштувалася до неї зовсім нещодавно, але вже встигла зарекомендувати себе трудягою. Жінка без заперечень приступала до будь-якої роботи, а якщо вже бралася за справу, обов’язково доводила все до кінця.

Кайл з Джошем вирішили винагородити працьовитість покоївки, приготувавши для неї чудовий сюрприз. Хлопці зняли один з номерів готелю, заселилися і приступили до роботи.

Автори ролика постаралися на совість, створюючи ілюзію безладу! Розкуйовдивши як слід ліжко, хлопці скинули з нього простирадла і розклали по ліжку 20-доларові купюри.

Поруч з грошима юнаки залишили записку, де повідомили покоївці: ця сума – подарунок, який жінка може спокійно забрати собі. Потім хлопці накидали зверху пом’ятих простирадл і ковдр. Перед відходом жартівники сховали в кімнаті камеру, після чого стали чекати результату.

Зайшовши в кімнату, покоївка насамперед взялася прибирати ліжко. Виявлені під простирадлом гроші викликали у неї шок. Ну а коли жінка прочитала записку, то і зовсім застигла ніби громом уражена.

Погодься, не кожен день ти отримуєш від абсолютних незнайомців 500 доларів в нагороду за свою працю!

Зрозуміло, через пару хвилин Кайл з Джошем повернулися в готель, знайшли покоївку і все пояснили.

Спочатку збентежена жінка раз у раз намагалася повернути любителям розіграшів гроші, але потім хлопці все ж умовили її прийняти їх подарунок. Зрештою, вона його чесно заслужила!

«Сподіваємося, що за допомогою нашого ролика глядачі зрозуміють, як чудово допомагати іншим, і ви відчуєте хоча б малу частку того щастя, що відчуваємо ми!» – сказав Джош. Відео про те, як хлопці віддячили жінці, ти можеш подивитися нижче.

 

Не дарма, мабуть, в дитинстві нас вчили, що добро завжди повертається сторицею. Думаю, Кайл з Джошем щиро в це вірять. Обов’язково ділись статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Покоївка прийшла прибирати номер, звідки з’їхали двоє хлопців. Під простирадлами вона виявила…