Ці фото Мерилін Монро в лісі не хотіли публікувати. Пізніше редактори рвали на собі волосся!


Про чудову Мерилін Монро вже написано стільки, що складно уявити собі, які ще слова можна підібрати, аби описати цю красуню, яка стала символом цілої епохи. Звичайно, завжди знайдуться люди, які скажуть, що вона їм не подобається і таланту в неї не було, але нехай кожен залишається при своїй думці.

У 1946 році Мерилін вперше прийшла на кіностудію 20th Century Fox. Дівчина відпрацювала 6-місячний контракт, який не був продовжений.


Кілька років дівчина удосконалювалася, відвідувала акторські курси і заводила знайомства з потрібними людьми.

Нарешті в 1950 році фотографу журналу LIFE Еду Кларку подзвонив друг з вищезгаданої кіностудії і заявив, що вони знайшли молоду, але дуже перспективну дівчину Мерилін Монро.

У тому ж році Монро засвітилася в 6 фільмах, у тому числі мала епізодичні ролі в картинах «Все про Єву» і «Асфальтові джунглі».

Кларк вирішив попрацювати з дівчиною і влаштував з нею фотосесію на лоні природи, результатом якої ти зараз можеш милуватися. Тоді Мерилін ще майже ніхто не знав!

Коли фотограф відправив результати своєї праці в нью-йоркську редакцію журналу, то отримав телеграму: «Яка до біса Мерилін Монро?» Загалом, знімки так і не були опубліковані.

Цікаво, що через якихось три роки фотографію Монро разом з Джейн Рассел розмістили на обкладинці того самого видання. Все завдяки успіху картини «Джентльмени надають перевагу блондинкам».

Ще один цікавий момент: через два роки на екранах з’явилася картина «Джентльмени женяться на брюнетках», в якій Рассел грала вже без Монро. Фільм не став настільки популярним, як перша частина. Звідси можна зробити висновок з приводу таланту і привабливості Мерилін.

Іноді здається, що з самого дитинства вона привертала до себе увагу. Побачивши хоча б раз цею білявку, її неможливо забути. Думаю, варто подякувати Мерилін за ті хвилини радості, які вона дарувала всім своєю творчістю.

Вважаєш Мерилін красунею? Тоді скоріш поділись статтею з друзями.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ці фото Мерилін Монро в лісі не хотіли публікувати. Пізніше редактори рвали на собі волосся!