Ось чому шлюб з принцем Монако обернувся для плавчихи Шарлін жахіттям.


Ну хто з дівчат не мріє вийти заміж за принца? Ось тільки в житті принци трапляються не завжди такі, як в казках, та й життя відразу ж ідилією не стає.

У цьому переконалася проста плавчиха з ПАР, а нині княгиня Монако Шарлен Віттсток, яка в 2011 році вийшла заміж за князя Альбера II, сина Грейс Келлі і Реньє III. На весіллі наречена не могла стримати сліз, як вона зізнавалася пізніше, від щастя.

Зазвичай члени королівських сімей суворо стежать за своєю репутацією. Але князя Альбера це мало турбує, чоловік міняв дівчат як рукавички, серед кандидаток на роль княгині були Кайлі Міноуг, Брук Шилдс, Наомі Кемпбелл, Клаудія Шиффер і багато інших.

Одружуватися князь не планував, тому поповзли чутки, що насправді у Альбера нетрадиційна орієнтація. Суспільство було обурене до межі, тому монарху довелося не один раз виправдовуватися.

Але раптом з’явилися дві жінки, які стверджували, що батько їхніх дітей — князь Альбер. Агент з нерухомості Тамара Ротоло і стюардеса Ніколь Кості, як виявилося, були коханками князя і народили від нього дітей. Скандал був неабиякий, і чоловікові довелося визнати обох дітей -— Олександра і Жасмин.

Навколишні змирилися з думкою, що Альбера вже не виправити, а його сестрі Кароліні було це на руку, адже в такому випадку її син Андреа Казірагі ставав новим князем Монако. Тому ніхто не звернув уваги на новий роман Альбера з південноафриканською плавчихою.

Шарлен Віттсток була звичайною дівчиною, яка мріяла про олімпійське золото, і, само собою, уявлення не мала про пристрасті, що киплять навколо правителя Монако. Вони познайомилися в 2000 році, а в 2006 вже оголосили себе парою.

Жителі Монако зустріли нову обраницю з погано прихованим презирством, адже вона була занадто проста для їхнього правителя, та ще й не знала французької. Кароліна відкрито ненавиділа дівчину.

У 2010 році Альбер шокував всю країну, заявивши про свої заручини. На всіх знімках пара виглядає щасливою, і серця людей почали наповняться радістю, оскільки князь нарешті став розсудливим, та ще й одружується, схоже, по любові.

Незадовго до весілля, призначеного на 1 липня 2011 року, з’явмлась ще один позашлюбна дитина Альбера, а це означало, що він зраджував своїй нареченій. Цей сюрприз і холодне ставлення з боку оточуючих вибили Шарлін з колії, дівчина почала шукати шляхи для втечі.

В кінці червня, всього за пару днів до весілля, з’явилися новини, що наречена була затримана в аеропорту Ніцци з квитком в один кінець. Але Шарлін не встигла навіть сісти в літак, як її затримали поліцейські. Прес-служба Монако назвала ці новини лише чутками.

Пізніше виявилося, що це була далеко не перша спроба втекти. Як мінімум ще двічі до цього майбутня княгиня намагалася врятуватися втечею. Звичайно, князь Альбер і його оточення називали все це домислами.

1 липня 2011 року Шарлін Віттсток стала княгинею Монако і довела всьому світу, що актриса вона нікудишня. Дівчина не змогла стримати сліз, а її імітація радості була з легкістю розгадана оточуючими. Пізніше вона скаже, що це були сльози радості.

В медовий місяць пара вирушила в ПАР. З чуток, вони жили не те що в різних номерах, а навіть в різних готелях. Відпочинок довелося перервати набагато раніше, оскільки Альберу потрібно було повернутися в Європу для чергового ДНК-тесту. Його результати, до речі, оприлюднювати не побажали.

З кожним днем ​​княгиня виглядала гірше і гірше, а коли її супроводжував чоловік здавалося, що вона ось-ось знепритомніє. Ситуацію погіршували особисті проблеми: Шарлен хотіла дитину, але не могла завагітніти. Виявилося, що вона не може вимагати розлучення, поки не подарує князю спадкоємця.

Через три роки шлюбу стало відомо, що княгиня вагітна, а коли дізналися, що вона чекає двійню, знову поповзли чутки. Нібито жінка скористалася ЕКО, причому не через медичнні показання, а щоб не проводити ночі з Альбером.

10 грудня 2014 року народилися Жак, який отримав титул маркіза де Бо, і Габріелла, графиня де Карладез. Після цієї радісної події Шарлен розцвіла. Як вона сама говорила, саме в дітях вона знайшла для себе сенс життя.

За минулі сім років княгині Монако вдалося звикнутися зі своєю золотою кліткою, та й більшість жителів князівства звиклися з чужинкою, яка всім своїм виглядом показала, як вона ставиться до своєї ролі.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось чому шлюб з принцем Монако обернувся для плавчихи Шарлін жахіттям.