40-річна наречена залишила місце для мертвого сина. На церемонії на неї чекав неймовірний сюрприз…


Життя 40-річної Беккі Тьорні з Аляски солодкою не назвеш. 21 жовтня 2015 року за трагічних обставин помер її син Трістон Грін. Серце хлопця трансплантували іншому – Якобу Кілбі. Беккі знала, кому «в спадок» передалося серце її кровинки, проте не була знайома з тією людиною особисто.

Так тривало до недавніх пір, а саме до весілля Беккі. Під час церемонії жінка попросила залишити один вільний стільчик в пам’ять про її 19-річного сина, який загинув майже два роки тому.

Тим часом наречений Беккі, Келлі, вирішив підготувати коханій сюрприз. Він розшукав Якоба в мережі, списався з ним і запропонував прилетіти до них на весілля. 21-річний хлопець, який залишився в живих завдяки синові Беккі, навряд чи зміг би відмовити такому зворушливому проханню.

Наречений Келлі неабияк провернув таємну операцію, покликавши Якоба шостим боярином. До останнього він зберігав ім’я шостого свідка у секреті перед нареченою, обіцяючи, що це стане найбільшим сюрпризом на весіллі.

І ось момент істини настав. Келлі представив хлопця Беккі, і вона не змогла стримати емоції. За допомогою стетоскопа їй вдалося послухати серцебиття померлого сина.

«Я була в шоці. Я верещала, як маленька дівчинка. Я стрибала вгору-вниз. Мені ніхто ніколи не робив такого сюрпризу. Я відчувала себе маленькою дівчинкою, яка розгортає різдвяні подарунки».

Беккі поділилася цими зворушливими фотографіями в мережі, і вони стали вірусними: їх лайкали і ними ділились сотні тисяч разів в Фейсбуці.

Як бачиш, чудеса трапляються! Беккі не знала, як описати словами те, що вона змогла хоч на мить почути стукіт серця сина, що вже пішов з життя. Браво її чоловікові, що організував все на вищому рівні!

Обов’язково поділися цієї світлої історією з усіма, кого любиш.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
8
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

40-річна наречена залишила місце для мертвого сина. На церемонії на неї чекав неймовірний сюрприз…