Дівчина думала, що у неї каміння в нирках. У лікарні їй почали робити кесарів розтин…


21 грудня Еллі Опфер піднялася з ліжка, відчуваючи себе абсолютно здоровою. Молода, активна спортсменка, як зазвичай, відправилася у справах: тренувати команди шкільних та університетських чирлідерш.

Але вже через кілька годин після пробудження Еллі відчула якісь дивні спазми в животі.

Недовго думаючи, жінка віднесла їх на рахунок сезонного нездужання. Але незабаром у неї відкрилась легка кровотеча внизу живота. Опфер навіть не здогадувалася, який сюрприз піднесе їй це Різдво!

21 числа біль був легким, і Еллі просто його ігнорувала. Але на наступний день її скрутило всерйоз. Спочатку мати жінки просто думала, що її донька трохи нездужає.

Але незабаром студентку довелося спішно везти в лікарню. Нещасна кричала від болю, не розуміючи, що з нею! Мати грішила на камені в нирках, сама ж бідолаха покривалася холодним потом, відганяючи від себе думки про рак.

Лікарі, яким показали пацієнтку, спішно провели обстеження. Страшні підозри були швидко відкинуті. А після УЗД стало остаточно ясно: Еллі вагітна.

Зблідла спортсменка не вірила, що вона ось-ось має бути народити. Справді, на знімку вище Опфер була відображена на 42-му тижні вагітності. Ніхто, включаючи її саму, навіть подумати не міг про швидкі пологи!

Сама Еллі народити вже не могла. Страшна прееклампсія і нескінченні перейми, які бідолаха ще вдома намагалася глушити знеболюючими, мало не звели жінку в могилу.

Породіллі і її батькам пояснили: малюк з’явиться на світ шляхом кесаревого розтину, а перед цим Опфер зроблять спинальную анестезію. На щастя, операція пройшла успішно. Незабаром по пологовому відділенню пронісся перший крик крихітного Олівера.

Здоровий, рожевощокий малюк став першим хлопчиком, який з’явилися в сім’ї Опфер за 43 роки. Поки Еллі відпочивала після непростої операції, батько і мати жінки обдзвонили всіх родичів і друзів.

Незабаром біля ліжка молодої матері стали з’являтися люди, які до кінця ще не вірили в те, що студентка стала матір’ю. Сама ж Опфер, прийшовши до тями, твердо сказала: «Олівер — мій найкращий різдвяний подарунок!»

На свята родина залишилася в лікарні, оскільки Еллі була ще занадто слабка, щоб їхати додому. Родичі не підвели і принесли молодій матері в палату цілу купу подарунків і делікатесів.

Зрозуміло, Опфер не обійшли стороною і чергових лікарів з медсестрами, які змушені проводити Різдво на службі. В той день вся лікарня святкувала появу на світ незвичайного малюка.

Сьогодні Оліверу вже виповнився рік. Веселий і усміхнений малюк росте не щоднини, а щогодини. Еллі так і не дізналася, чому її вагітність виявилася настільки дивною.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дівчина думала, що у неї каміння в нирках. У лікарні їй почали робити кесарів розтин…