5 жінок знаменитостей, що виглядають як простячки. Проте зовнішність не головний фактор!


Краса — поняття суб’єктивне, адже не лише зовнішність береться до уваги. Часом зовні людина не дуже привабливою, але після знайомства хочеться постійно перебувати з ним поруч.

Буває, що красиві і розумні чоловіки вибирають собі в дружини не дуже привабливих жінок. Пропонуємо тобі дізнатися про 5 дружин знаменитостей, які підкорили своїх майбутніх чоловіків зовсім не зовнішніми даними.

Марк Цукерберг і Прісцилла Чан

Наймолодший мільярдер одружений на своїй однокурсниці, з якою познайомився в 2004 році. Кажуть, вона була однією з небагатьох, хто підтримував його, коли він тільки починав роботу над створенням Фейсбуку. До офіційного шлюбу вони були разом 9 років.

За словами Марка, майбутня дружина підкорила його своєю простотою і відкритістю. Як і сам Цукерберг, Прісцилла байдужа до дорогих речей та слави.

Х’ю Джекман і Деборра-Лі Фернесс

Цей актор міг би взяти собі в дружини будь-яку красуню світу. Але ось уже 20 років його серце належить Деборра-Лі. Коли вони познайомилися в 90-х, вона була досить відомою актрисою, а Х’ю не був відомий нікому. Актор молодший за свою дружину на 13 років.

«Не приховую, різниця у віці має значення. Однак Х’ю завжди був набагато більш зрілим, ніж я, тому ми врівноважуємо один одного. Так, звичайно, у мене більше життєвого досвіду. І нехай в нашому житті існує серйозна перешкода — натовпи шанувальників і папараці нас переслідують всюди, — я ні разу не пошкодувала про те, що вийшла заміж за Х’ю», — поділилася Деборра-Лі.

Пірс Броснан і Кілі Шей Сміт

Агент 007 ірландського походження зустрічався з Холлі Беррі, але під вінець повів просту журналістку. Їх весілля відбулося в 2001 році, а до цього вони зустрічалися більш семи років. До того моменту у пари вже був син, а незабаром з’явився другий.

Зараз пара насолоджується одне одним і не звертає уваги на в’їдливі коментарі щодо фігури Кілі. «Вона — одна з мільйонів. Я радий, що знайшов її», — поділився Пірс.

Х’ю Лорі і Джо Грін

Найбільш нетиповий кіношний лікар щасливий у шлюбі з театральним адміністратором. Зустрілися вони в середині 80-х. Після цього дружили кілька років, а потім це якось переросло в романтичні відносини. Х’ю зізнався, що Джо підкорила його своїм логічним мисленням.

Весілля зіграли влітку 1989 року, зараз у пари троє дітей. За словами Х’ю Лорі, їхній шлюб з роками тільки міцнішає.

Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі

Коли шанувальниці дізналися, що обраницею боксера стала низенька Хайден, то були, м’яко кажучи, шоковані. Дівчина, яка зовні більше нагадує підлітка, зуміла підкорити серце красеня Володимира.

Те, що дівчина на 50 сантиметрів нижче боксера, не завадило розвиватися щирим почуттям пари. Зараз подружжя виховує доньку Кайю-Євдокію.

Ці союзи — ще один доказ, що зовнішність не є головним критерієм у виборі супутника життя. Незважаючи на таку різницю, ці люди виглядають гармонійно разом.

А ти що думаєш? Не забудь поділитися статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 жінок знаменитостей, що виглядають як простячки. Проте зовнішність не головний фактор!