Коли природа відпочиває! 7 дітей знаменитостей, яким не пощастило з зовнішністю.


Багатьом здається, що дітям зіркових батьків однозначно невимовно пощастило. Дійсно, з одного боку у більшості з них немає потреби особисто пробивати собі мсіце під сонцем. Всесвітньо відомі татусі і матусі зазвичай готові використовувати гроші і зв’язки, щоб вирішити будь-які складнощі в житті дитини.

З іншого боку існують проблеми, з якими не так просто впоратися. Дуже важко жити, розуміючи, що природа обділила тебе талантом, і ти змушений будеш вічно знаходитись в чужій тіні. На щастя, більшість героїв нашої статті змогли знайти власний шлях у житті, нехай навіть їм не дісталося краси батьків!

Журналісти неодноразово уїдливо проходили по дочкам Брюса Уілліса: вся трійця, мовляв, пішла не в матусю, визнану красуню Демі Мур, а в татка — зірку бойовиків.

Зразковою поведінкою дівчинки ніколи не відрізнялися і частенько змушували знаменитих батьків червоніти. Молодші доньки ще не знайшли своє покликання, але їхня старша сестра вже стала досить відомою актрисою!

Уестон, син Ніколаса Кейджа, відомий як дебошир і хуліган. Втім, для представника обраної ним професії така поведінка в порходили чутки, що Кейдж-молодший — сатаніст. Втім, чи так воно насправді, ніхто не знає…

Ізабелла Круз, прийомна дочка Тома Круза і Ніколь Кідман — дівчина на рідкість самостійна і цілеспрямована. Вона ніколи не мала наміру жити за рахунок багатих батьків, а прагнула знайти власний шлях до успіху. Сьогодні Ізабелла стала досить відомим модельєром, а зіркові батько з матір’ю щиро нею пишаються.

Ім’я Джорджа Лукаса, який подарував світові «Зоряні війни», знає кожен кіноман. А ось його дочка Аманда стала знаменитістю в абсолютно інших колах. Дівчина — майстер змішаних бойових мистецтв і навіть отримала чемпіонський титул в одній з дисциплін. Подейкують, все починалося з того, що в дитинстві над нею кепкували за «занадто чоловічу» зовнішність!

Чез, син Шер, часто супроводжує зіркову мати на виходах у світ. Для фанатів співачки не секрет, що спочатку великий бородань був дівчинкою на ім’я Честіті. Однак бідоласі ще з дитинства було незатишно в жіночому тілі. Тепер же, коли Чез змінив стать і вжився в нову роль, він просто щасливий!

З першої появи на публіці пліч-о-пліч з батьком за Еллою Блю Траволтою закріпилося прізвисько «Гидке каченя». Дівчина успадкувала від зоряного батька міцну збиту фігуру, вольове підборіддя і широкий лоб, ось тільки її, на думку журналістів, все це аж ніяк не прикрашає. Проте Елла задоволена своєю зовнішністю, а на в’їдливі коментарі папараці їй просто начхати.

 

У 18-річному віці Розалінда, дочка легендарного Адріано Челентано, пішла з дому, так як хотіла займатися мистецтвом, а батьки їй в цьому перешкоджали. Дівчина півроку жила на вулицях, спілкувалася з безхатьками і тоді ж вперше поголила голову. Сьогодні Розалінда давно відома як актриса, співачка і художниця!

Як бачиш, відсутність краси батьків не завадило багатьом героям нашої статті відшукати в житті свою дорогу. На жаль, але так буває досить рідко. Зазвичай же зоряним спадкоємцям так і не вдається вийти з тіні знаменитих батька або матері…

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Коли природа відпочиває! 7 дітей знаменитостей, яким не пощастило з зовнішністю.