Трагічна новина: не стало Люка Перрі, відомого за роллю Ділана у «Беверлі-Гіллз, 90210»


Знаменитий американський актор, відомий своєю роллю Ділана Маккея в культовому серіалі «Беверлі-Гіллз, 90210», пішов з життя вранці, 4 березня 2019 року. Люк Перрі помер в результаті інсульту, який він переніс кілька днів тому.

Про смерть американського актора Люка Перрі повідомив ряд світових ЗМІ, зокрема британське видання BBC. За словами публіциста актора, Перрі помер в оточенні своєї родини і друзів на 53-му році життя.

Діти Перрі, його наречена Венді Медісон Бауер, екс-дружина Мінні Шарп, мати і найближчі родичі були з ним в момент, коли Люк помер.

Сім’я цінує всю підтримку і молитви, які були слали для Люка з усього світу, і з повагою просять про недоторканність приватного життя в цей час великого трауру, — заявив представник актора Робінсон.

Нагадаємо: у середу, 27 лютого, Люка Перрі госпіталізували з інсультом в місцеву лікарню, де раніше він знімався в сценах для серіалу «Рівердейл» (2017-2019). За іронією долі інсульт у знаменитості трапився в той день, коли телекомпанія Fox оголосила, що займеться перезапуском серіалу «Беверлі-Гіллз, 90210».

На даний момент родина актора більше не надала додаткову інформацію про смерть Люка Перрі.

Що відомо про Люка Перрі?

Кіноактор ще в юності відправився в Лос-Анджелес шукати свій шлях у кінематографі. З тих пір він знявся в багатьох фільмах і серіалах, зокрема, найбільшу славу здобув в культовій стрічці»Беверлі-Гіллз, 90210», де взяв участь в зйомках 199 епізодів.

Також його пам’ятають за ролями в картинах «Красуні в Клівленді», «Рівердейл» та інших. У актора залишилося двоє дітей — син Джек і дочка Софі.

Приносимо співчуття родині та близьким померлого актора. Ділане, нехай земля тобі буде пухом!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Трагічна новина: не стало Люка Перрі, відомого за роллю Ділана у «Беверлі-Гіллз, 90210»