Не стало вокаліста легендарних The Prodigy. Причина бентежить…


4 березня став чорним днем ​​для всіх шанувальників англійської електронної групи The Prodigy. Видавництву The Sun зі своїх джерел стало відомо, що з життя пішов вокаліст групи — Кіт Флінт. Його знайшли у власному будинку, що знаходиться в графстві Ессекс. Музиканту було 49 років, причини смерті не повідомлялися.

Трохи пізніше інформацію підтвердив засновник The Prodigy Ліем Хоулетт: «Новина правдива, я не вірю, що говорю це, однак наш брат Кіт наклав на себе руки в минулі вихідні. Я шокований, жахливо злий, розгублений і з розбитим серцем. Спочивай з миром. Брат Ліем».

Майбутня легенда народилася в Лондоні, а пізніше Кіт переїхав в Ессекс. В молодості він не пропускав жодної вечірки і на одній з них познайомився з діджеєм Ліемом Хоулеттом. Кіту дуже сподобалася музика Хоулетта.

Флінту відразу ж прийшла в голову ідея, щоб діджей грав свою музику вживу, а він в цей час був би в якості підтанцьовки. Після створення групи в 1990-му так і сталося, ну а вокал Флінта з’явився тільки в 1996 році в пісні Firestarter. З тих пір він почав ділити вокальну партію з Максимом Реаліті, та й фірмові танці нікуди не поділися.

 

 

Колектив The Prodigy став популярним в кінці дев’яностих — початку нульових. Але, крім групи, у Флінта були сольні і сайд-проекти. Серед них найширшу популярність здобули групи FLINT і Clever Brains Fryin.

В юності Кіт заслухувався піснями Led Zeppelin і Pink Floyd, і, за словами виконавця, саме ці дві групи здійснили найбільший вплив на його творчу діяльність.

За іронією долі, своїм головною віддушиною він називав будинок в Ессексі, де недавно і розпрощався з життям. Ця історична будівля епохи Тюдорів. Кіт відновив будівництво, в якій збиралися ще солдати Олівера Кромвеля.

View this post on Instagram

Traurige Meldung aus Grossbritannien. Keith Flint, Frontmann der weltberühmten Electronic-Band The Prodigy, ist im Alter von 49 Jahren gestorben. Laut englischen Medienberichten wurde Flint am Montagmorgen tot in seiner Wohnung aufgefunden. ——————————————————— Um 8 Uhr habe jemand die Polizei und Ambulanz zu seinem Haus in Essex gerufen, wie die britische «Sun» schreibt. Sein Tod werde nicht als «verdächtig» behandelt. Was die genaue Todesursache ist, bleibt jedoch noch unbekannt. ——————————————————— Keith Flint, der erst Tänzer bei The Prodigy war, übernahm 1996 erstmals die Rolle als Sänger. Mit «Firestarter» und später «Breathe» schafften die Briten endgültig den internationalen Durchbruch. ——————————————————— Bild: Getty Images #keithflint #rip #theprodigy #prodigy #firestarter #music #ripkeithflint #schweizerillustrierte

A post shared by Schweizer Illustrierte (@schweizer_illustrierte) on

Крім музики, у вокаліста The Prodigy була ще одна пристрасть — мотогонки. Кіт був власником і менеджером команди Team Traction Control, а іноді навіть особисто брав участь в змаганнях (кілька разів це могло закінчитися плачевно).

Навіть якщо ти не був шанувальником групи і не захоплювався творчістю музиканта, то напевно знав його завдяки незвичайній зовнішності: постійні експерименти з волоссям, сила-силенна татуювань і пірсинг.

Фанати цінували Флінта і за неординарність мислення: «Я — щось середнє між придворним блазнем і втікачем з психушки. Іноді я описую себе (свій внутрішній світ) як такий коридор в будинку: вам здається, що ви вже увійшли всередину, але насправді завжди є ще одні двері до цього мені. І там я сиджу і чекаю, як хижак, щоб порвати вас на шматки, як тільки ви туди зайдете. Просто нахрін розірву на шматки».

«Ми (The Prodigy) не будуємо плани на майбутнє. Як тільки ти починаєш морочитися тим, що в будь-якому випадку знаходиться те, через що ти втрачаєш контроль над тим, що відбувається прямо зараз», — ці слова Кіта тепер звучать як віщі.

Як би сумно це не було, але суїцид — це не рідкість серед музикантів останнім часом. І визначити, в депресії людина чи ні, дійсно дуже складно. Тому будьте уважні до своїх близьких і бережіть їх.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не стало вокаліста легендарних The Prodigy. Причина бентежить…