Корисні заняття для дітей (шпаргалка для батьків)


Мозок дитини як губка вбирає в себе всю інформацію, яка надходить ззовні. Саме в дитинстві закладається база і основа, спираючись на яку людина реалізується в дорослому житті.

Діти дуже швидко розвивають нові вміння та навички. Щоб дитина стала успішним, коли виросте, була конкурентною і мала хорошу самооцінку, її слід навчити наступним речам.

Іноземні мови
Діти, які знають хоча б одну іноземну мову, добре адаптуються до змін, мають хорошу пам’ять, комунікабельні. Подорослішавши, вони отримують можливість подорожувати без труднощів і робити кар’єру.

Плавання
Фізична активність оздоровлює. Плавання зміцнює руки і ноги, розвиває координацію, вчить справлятися зі страхом води. Перебування у воді знімає стрес і розслабляє.

Гра на музичному інструменті
Гра на будь-якому музичному інструменті розвиває слух, мелодійність, почуття гармонії. Під час гри задіюються різні центри головного мозку. Людині, яка вміє грати, легше самовиражатися творчо і управляти своїми емоціями.

Танці
Координація, почуття простору, гнучкість, рухливість – плюсів у танців безліч. Танці вчать керувати своїм тілом вільно, вивчати його можливості. навички та вміння дітей. Особливо популярним зараз є напрямок contempopary для дітей 11-16 років, що допомагає кожному розкрити себе та свій потенціал.

Сортування сміття
Збір сміття вчить дитину піклуватися про середовище проживання і закладає основи розуміння екології. Коли вона подорослішає, їй захочеться облагородити простір, в якому вона живе, хоча б на рівні власного будинку, дбати про чистоту.

Прибирання в домі
Базові побутові навички повинні бути у кожного. Прибирання привчає до порядку і організованості. Вважається, що під час прибирання в квартирі відбувається також «прибирання» в мозку. Всі думки упорядковуються і розкладаються по полицях.

Відвідування нових міст і країн
Навіть якщо малюк не запам’ятає всі їхні , він познайомиться з іншими культурами і буде вільно в них себе відчувати. Також під час подорожей розвивається внутрішній GPS, який допомагає спланувати маршрут і приймати рішення.

Приготування їжі
Коли дитина знає, з чого складається та чи інша страва, вона більш вибірково підходить до вибору їжі. Подорослішавши, вона зможе приготувати собі щось смачне і корисне замість того, щоб поїдати фастфуд.

Необхідні навички та вміння краще розвивати з дитинства. В юному віці це зробити набагато легше, ніж в дорослому. Дитина допитлива, в ній відсутні шаблони і стереотипи поведінки, які можуть стати на заваді на шляху до пізнання чогось нового. Діткам легко можна піднести безліч нових умінь і навичок в процесі гри.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Корисні заняття для дітей (шпаргалка для батьків)