Навіщо потрібні ці петельки на сорочках


Напевно, багато хто з нас задавався питанням: навіщо у деяких моделей сорочок є невелика петелька на спині? Адже сорочку прийнято вішати на плічки, а не просто накидати на гачок. Так невже це проста прикраса?

Жіноча частина редакції в один голос заявила, що дана деталь потрібна для того, щоб тримати чоловіків на короткому повідку під час прогулянок. Але чи так це насправді?

Редакція Популярне вирішила розібратися, для чого ж потрібна ця дивна петелька, і тепер ділиться з тобою отриманими знаннями.

Більшість дослідників сходяться на думці, що спочатку петелька дійсно була потрібна для того, щоб вішати сорочку на гачок. Спочатку цей елемент з’явився на одязі простих робітників, яким доводилося багато працювати фізично.

Перед тим як заступати на зміну, вони знімали сорочку і переодягалися в спецівку. А оскільки просторих індивідуальних шафок тоді не було, всі просто вішали свої сорочки на дошку з гачками.

Після безлічі проб і помилок з’ясувалося, що зручніше за все пришивати петельку саме на спині. Адже на комірі вона легко може натирати шию, та й сам воріт може пом’яти. Тому петлю розмістили на шві, який з’єднує кокетку зі спинкою.

Згодом у робочих з’явилися шафки для змінного одягу і сорочки стали вішати на плічки. Проте петелька залишилася на багатьох моделях, хоча тепер виконує швидше декоративну, а не практичну функцію.

До речі, в Гарвардському університеті існувала романтична традиція, пов’язана з такими сорочками. Хлопці, які перебували у стосунках, зрізали петельки зі спини, таким чином показуючи всім, що їх серце зайняте.

Ось так легко і просто пояснюється загадка петельки на сорочки! І якщо ця інформація була для тебе корисною, поділися статтею зі своїми друзями.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Навіщо потрібні ці петельки на сорочках