Нарешті знаю, навіщо потрібна ця кишенька в жіночих трусиках!


Зізнайся чесно: хіба тебе в дитинстві ніколи не цікавило, для чого в трусах роблять цю дивну кишеньку? Моя подруга років у 6 зацікавилася цим питанням. Підійшла вона до бабусі і запитула: «Бабць, у мене в трусах дірка!» А та, не хрозумівши, їй: «Пальцями туди не лізь».

В дитинстві ми припускали, що цей таємний отвір дорослі дівчатка використовують для своїх секретиків, наприклад, аби сховати туди запасну прокладку. Деякі з нашого двору мріяли чимпошвидше вирости, аби сховати у кишеньку на трусах щось цікаве чи навіть заборонене.

Згодом виявилось, що це ніяка не кишенька, а ластка (в народі її ще називають “ластівка”) – акуратно вшитий додатковий шар натуральної тканини. Ця вставка вшивається в ділянці промежини, у місці, де з’єднуються перед і спинка трусів.

При пошитті неможливо зробити внутрішніми обидва шви, один з них не зашивають. Таким чином виходить щось на зразок кишеньки.

Ластка потрібна для підтримки інтимної гігієни. Власне, безліч сучасних тканин, з яких роблять білизну — штучні (поліестер, тканини, що імітують шовк і атлас, гіпюр і т. д), тому наявність такої вставки зменшує ризик появи мікробів та захворювань.

Слизова оболонка жіночих органів потребує делікатного догляду, інакше розмноженню бактерій не уникнути, що може призвести до порушення мікрофлори.

Ластку виготовляють з бавовни чи трикотажу. Цей елемент трусиків запобігає висипам через тертя і природнє потовиділення. Тому зазвичай пришивають в білизні для повсякденного носіння.

До речі, помітили, що у романтичних моделях (стрінгах, мереживній білизні) чи у так званих безшовних трусика така кишенька часто відсутня. Це пояснюється тим, що такі трусики не передбачаються для носіння довше, ніж на пару годин.

Чоловіки люблять жартувати, що ця кишенька потрібна жінкам для приховування грошей. Саме ластка, на їх погляд, може врятувати сімейний бюджет від чорних днів.

У деяких була версія, що там можна зберігати презервативи, а найсмішнішими були припущення про ключі, диктофон, шпаргалку чи маленький телефон.

Багато дівчат та жінок досі не знають про призначення цієї дивної кишеньки. Якщо твої подруги досі не знають про це, обов’язково покажи їм цю статтю.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
2
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
3
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нарешті знаю, навіщо потрібна ця кишенька в жіночих трусиках!