Закохані думали, що їх познайомили друзі. Поки не зазирнули в свої свідоцтва про народження.


Є пари, яким буквально самою долею призначено бути разом. Джессіка і Аарон Байрос, головні герої нашої сьогоднішньої статті, однозначно належать до їх числа. Закохані стали чоловіком і дружиною зовсім нещодавно, але лише на церемонії з’ясувалося, що їх знайомство триває все життя.

Батьки молодого подружжя звірили спогади і погодилися: Джессіка з Аароном бачили один одного ще в пологовому будинку, де з’явилися на світ в один і той же день. Кажеш, все це збіг, і не більше того? А ось щаслива пара вважає інакше!

Ще до недавнього часу закохані вважали, що познайомилися лише в старшій школі. За словами Джесіки і Аарона, вони полюбили один одного з першого погляду. Всі друзі майбутнього подружжя одностайно вважали їх ідеальною парою.

Закохані досить скоро дізналися, що народилися в один день. Разом закінчивши курси водіння, вони побачили однакові дати на водійських посвідченнях один одного. Правда, тоді це було для них лише збігом. Лише потім Байрос дізналися, що все не так просто…

Ближче до весілля з’ясувалося: Джессіка з Аароном не тільки народилися в один день. Вони з’явилися на світ в одному і тому ж пологовому будинку з різницею в пару годин! Батьки нареченої навіть пригадали, що бачили в той день малюка в блакитному чепчику. Пізніше, порівнявши свої спогади з батьками нареченого, вони остаточно впевнилися: цією дитиною був саме Аарон!

Тепер молоде подружжя вважає, що їх союз був справді укладений на небесах. Ну а друзі сім’ї лише багатозначно переглядаються: ось чим, мовляв, пояснюється ідеальна сумісність пари. Джессіка і Аарон вірять в долю і переконані, що попереду їх чекає довге і щасливе спільне життя.

Подружжя провели цей Новий рік разом і раді, що весь світ дізнався їх історію.

 

Вразила історія? Тоді ділися нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Закохані думали, що їх познайомили друзі. Поки не зазирнули в свої свідоцтва про народження.