Побачивши в залі колишню свого судженого, наречена зупинила церемонію і попросила жінку встати…


Виходити заміж за чоловіка, у якого уже є дитина, – це величезна відповідальність. Потрібно постаратися стати не тільки хорошою дружиною, але і відмінною матір’ю. Кеті Хілд, про яку ми сьогодні розповімо, вирішила ризикнути.

Дівчина змогла подружитися з колишньою дружиною свого нареченого. Вона навіть запросила цю жінку разом з її новим чоловіком на весілля. Але в найвідповідальніший момент, коли Кеті вимовляла клятву своєму майбутньому чоловікові Джеремі, сталося непередбачене…

Раптом жінка, яка реєструвала шлюб, попросила встати колишню дружину нареченого і її нинішнього чоловіка. Кеті вирішила, що вона повинна вимовити кілька слів і в їхню адресу теж.

Варто зауважити, що вони давно домовилися бути друзями і разом виховувати сина Джеремі від першого шлюбу. Так що у хлопчика тепер буде два батька і два матері. Кеті пообіцяла колишній дружині Джеремі зробити все, щоб стати для Лендона (так звуть хлопця) відмінною мамою.

Після цього Кеті звернулася і до хлопчика. Вона сказала, як сильно його любить і пообіцяла нести це протягом їхнього спільного життя. Закінчилося все милим поцілунком хлопчика з його новою мамою. Звичайно, в залі багато хто не зміг стримати сльози, в тому числі і наречений.

Побачити зворушливу клятву Кеті можеш в цьому ролику…

Чудово, коли заради дитини дорослі здатні забути свої минулі образи і рухатися далі. Думаю, цьому хлопчику сильно пощастило, адже від нестачі любові він точно не буде страждати. Головне, щоб батьки не почали влаштовувати змагання між собою, інакше до добра це не приведе.

Якщо цей вчинок Кеті здався тобі зворушливим, поділися ним зі своїми друзями і знайомими, використовуючи соціальні мережі!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Побачивши в залі колишню свого судженого, наречена зупинила церемонію і попросила жінку встати…