Наречена з 7 подружками відправилась на дівич-вечір. Згодом наречений взнав, що став вдівцем…


Друзі та знайомі називали 28-річну турецьку красуню Міну Башаран амбітною і талановитою. Дівчина була спадкоємицею відомого турецького підприємця і мільярдера-забудовника Хусейна Башарана. Дбайливий батько душі не чаяв у доньці і вже передав під її управління частину своїх компаній.

На перший погляд Міну можна було б сприйняти як типову представницю золотої молоді, проте в ділових колах дівчина вже встигла прославитися. Здавалося, що юну підприємницю чекає щасливе майбутнє. Однак зовсім недавно Міна трагічно загинула!

У минулому жовтні спадкоємиця комерційної імперії Башаран заручилася з Муратом Гезер. Судячи по спільним знімкам, закохані були без розуму один від одного. Втім, мезальянсом цей шлюб не був: сім’я Мурата володіє великою видавничою компанією.

Перед наміченим на кінець березня весіллям Міна планувала провести масштабне «прощання» з вільним життям. Прихопивши з собою сімох найближчих подруг, дівчина вилетіла в Дубай на дівич-вечір.

Відпочивши як слід, весела компанія поверталася назад на приватному літаку, який належав родині дівчини. Однак дістатися додому в цілості красуням не судилося. Літак Міни зазнав аварії в горах Загрос, за 360 кілометрах від Тегерана.

По дорозі з емірату Шарджа в Стамбул повітряне судно втратило керування і звалилося на землю. Літак впав у віддаленому місці, і рятувальникам довелося добиратися до місця катастрофи на вертольотах. Фахівці, втім, з самого початку сумнівалися, що хтось із тих, що знаходилися на борту, вижив.

На жаль, рятувальники мали рацію. У катастрофі загинуло 11 осіб, з яких вісім були пасажирами, а троє — членами екіпажу. На місці катастрофи знайшли лише обгорілі трупи. Також з-під уламків витягли вцілілий «чорний ящик» літака.

Розшифровка записів бортового самописця показала: основними причинами трагедії були несприятливі погодні умови. Через снігову бурю, що супроводжувалася густим туманом, у літака відмовили двигуни. Пілоти намагалися посадити повітряне судно, але із завданням не впоралися, а при ударі об землю крилата машина спалахнула як сірник.

Батько Міни, дізнавшись про те, що сталося, спішно вилетів в Тегеран. Рятувальники тим часом ще довго витягали з-під уламків тіла загиблих. Справу ускладнює той факт, що літак розбився на висоті в 4 кілометри, і евакуювати останки звідти досить важко.

Коли літак охоплює полум’я, уцілілих зазвичай не залишається. Вічна пам’ять всім загиблим, а також наші глибокі співчуття їхнім родичам. Цінуй життя!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Наречена з 7 подружками відправилась на дівич-вечір. Згодом наречений взнав, що став вдівцем…