Батько не дожив 2 роки до весілля дочки: на церемонії сталось диво


Після смерті батька в 2015 році Кеті Олідіс пообіцяла увіковічнити пам’ять про нього. Чоловік помер на 59 році життя від раку легенів, не доживши всього 2 роки до весілля улюбленої дочки…

«Мій батько був справжньою сімейною людиною. Люблячий, турботливий, веселий, він робив для нашого благополуччя все, що міг. Ніколи не забуду обличчя матері в лікарні… Вона говорила, що не готова бути вдовою.

Коли пролунав діагноз батька, ми з Бенетті (нині – мій чоловік) зустрічалися вже 7 років. Тоді Бенетт пішов просити благословення до нього прямо в лікарню… І хоча хвороба позначилася на розумових здібностях татка, він без вагань дав позитивну відповідь!» – розповіла Кеті.

Кеті не могла змиритися з відсутністю батька на її весіллі. Саме з цієї причини на подію покликали тільки найближчих людей, щоб провести церемонію в спокійній обстановці.

Наречена виділила для батька почесне місце, і, судячи з фотографій, загиблий батько спустився з небес, щоб бути присутнім на весіллі. Поглянь тільки на промені сонця, що падають на молодят.

Крім того, дівчина зробила конфетті з похоронних квітів, взятих з похорону батька. «Троянди – улюблені квіти тата. Я засушила пелюстки і зберігала їх до самого дня весілля.

Я сконцентрувалася на надлишку любові, що оточувала мене в той момент, а не на відсутності батька. Любов батька завжди була і буде наповнювати моє життя, і в день весілля нічого не змінилося. Він був там, і всі відчували це».

Історія Кеті Олідіс зворушує до глибини душі. Безмежна любов батька ніколи не помре в її серці, а весільний момент присутні запам’ятають назавжди.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-2
-2 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Батько не дожив 2 роки до весілля дочки: на церемонії сталось диво