Чоловік запустив дрон і так побачив, як до хлопчика підкрадаються 4 акули


Акули – одні з найнебезпечніших мешканців моря. І хоча ймовірність постраждати від блискавки набагато вища, ніж піддатися нападу цієї рибини, акули досі вселяють страх самою зовнішністю. У книзі під назвою «Щелепи» Пітер Бенчлі у всій красі описує загрози від даного виду.

Нещодавно користувач YouTube Артем Ткаченко виклав відео з відпочинку на Багамах. Спочатку він запускав дрон, щоб помилуватися красивим видом океану зверху. Видовище, побачене на екрані камери, шокувало його.

Хлопчик безтурботно борсався у самого берега. Він і не підозрював, що до нього стрімко підпливали чотири зголоднілі акули. Артем попередив хлопчика досить пронизливим криком, і той кулею вилетів з води.

Невідомо, якою трагедією обернувся б цей день для хлопчика, якби не запущений над водою дрон. Сучасні технології знову рятують ситуацію!

Ролик подивилися вже понад мільйон користувачів мережі. Дійсно, від кожної секунди переглянутого відео серце стискається все сильніше і сильніше.

Якщо тобі раптом випаде можливість провести відпустку і поплавати в теплих водах океану, обов’язково ознайомся з місцевою флорою і фауною. А ще краще – слідуй вказівкам тамтешніх жителів і ні в якому разі не купайся в не призначених для цього місцях.

Тим часом, людина вбиває 100 млн акул щорічно, і якщо акули здаються нам небезпечними тваринами, то й уявити важко, ким ми є для них.

Шокувала стаття? Ділись своїми враженнями у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чоловік запустив дрон і так побачив, як до хлопчика підкрадаються 4 акули