Ось як було зроблене найвідоміше весільне фото принца Гаррі та Меган Маркл!


В день весілля принца Гаррі і Меган Маркл були зроблені тисячі емоційних і барвистих фотографій, але, мабуть, жодна з них не знайшла такої слави, як цей знімок. Наречений і наречена сидять в кареті, вітають городян і тримаються за руки. І, можливо, це могло б бути звичайнісіньке фото, якби не ракурс, який, як люблять жартувати професіонали, найчастіше «вирішує все».

Вся справа в тому, що Гаррі і Меган сфотографовані прямо зверху, за що знаменитому знімку вже дали дуже зворушливе назву «Diana’s view» — нібито на молодшого сина і його наречену з небес дивиться сама принцеса Уельська. Примітна і композиція кадру: молодята тримаються за руки і дивляться в одну сторону, а їхні тіла дивним чином нагадують форму серця.

Очевидно, що Юі Мок — так звуть автора знімка — відібрав славу у самого Алексі Любомирські, офіційного весільного фотографа. Звичайно, Юі був відомим професіоналом і до королівського весілля, але 19 травня його ім’я дізнався весь світ. Пости, присвячені цьому фото в Твіттер-акаунті Мока, зібрали тисячі лайків, а сам фотограф навіть погодився дати кілька коментарів журналу Town and Country. Як виявилося, за цим знімком стоїть дуже цікава історія, яка демонструє: іноді все велике відбувається випадково (ну, майже).

У фотографа було зовсім інше завдання

19 травня в Віндзорі зібралася рекордна кількість фотографів, розсіяних по всьому місту, щоб зберегти найрізноманітшніші моменти королівського весілля. Юі Мок був (і залишається досі) штатним співробітником відомого британського агентства Press Association, від якого в ту історичну суботу працювало 22 людини. У кожного — своя локація і своя задача: хтось чергував на території Віндзорського замку, щоб зловити в об’єктив щасливі обличчя молодят, хтось — перебував у самому місті, щоб знімати атмосферу того дня.

Юі в той день «посадили» на дах воріт Георга IV, крізь які карета нареченого і нареченої виїжджала з території замку на довгу алею Long Walk, так що знімати великі плани Гаррі і Меган зовсім не входило в його обов’язки.

Ворота Георга IV — локація фотографа

«Спочатку я повинен був знімати каретну процесію, а також те, як уздовж Long Walk вишикувалися тисячі городян, — розповів Юи Мок Town and Country. — Я повинен був зловити загальний вигляд всього події: показати натовп, колорит і масштаб. Мої фотографії були покликані передати додаткову атмосферу до тих головних знімків, які повинні були зробити мої колеги в Віндзорському замку».

Юі зізнався, що він і його колеги розмістилися на даху воріт приблизно в 8 ранку, тоді як сама церемонія вінчання починалася тільки опівдні, а каретна процесія, заради якої репортери і зайняли таку високу точку, і зовсім мала стартувати тільки о першій годині дня. Весь цей час Юі, як йому і належало, знімав на свій наддовгофокусний об’єктив (Canon EF 600 мм f / 4L) загальні види, а як тільки карета з Гаррі і Меган почала наближатися до воріт, фотограф миттєво змінив цей об’єктив на інший, з кращого функцією зуму (Canon EF 70-200mm), щоб зробити знімок під ідеальним перпендикуляром.

«Карета пронеслася піді мною менш ніж за секунду, — заявив фотограф журналістам. — За цей час я зробив п’ять фотографій, одна з яких згодом багатьом запам’яталася найбільше». «Звичайно ж, якби карета проїхала всього на фут (близько 30 см) правіше або лівіше, такої фотографії не вийшло б», — розповів фотограф про свою локації. І до речі, про неї …

Заради кадру довелося кинутися на амбразуру (буквально)

Юї зробив абсолютно унікальний кадр чітко «над» молодятами, яким більше не міг похвалитися жоден фотограф. Чому? Вся справа в тому, що в той день у Віндзорі, за словами самого Мока в Twitter, було заборонено використання будь-яких дронів і квадрокоптера, а значить «зловити» таку композицію можна було виключно з якої-небудь арки, крізь яку проїжджали Гаррі і Меган. Цією аркою якраз і стали ворота Георга IV.

Як професійний фотограф Юи відразу помітив, що його локація обладнана старовинними отворами в підлозі, які раніше, ймовірно, використовували в якості бійниць. Всі вони були перекриті металевими решітками, і все ж, якщо зуміти, крізь них можна було прекрасно побачити, що відбувається внизу.

Як тільки каретна процесія наблизилася до воріт Георга IV, Юі буквально кинувся до отвору в підлозі, щоб крізь грати зробити кадр. Трохи пізніше користувачі Twitter пожартували над фотографом, порівнявши його з героєм Тома Круза з фільму «Місія нездійсненна», на що сам Юі відповів так: «Різниця лише в тому, що я не зронив ні краплі поту на молодят».

Сила символіки

За визнанням самого Юі, в момент зйомки він навіть не помітив того, що тіла нареченого і нареченої утворюють чітку форму серця. Такі фотографії не завжди виходять навіть за допомогою постановки. «Люди бачать дуже інтимний момент: пара тримається за руки. Ми не бачимо облич Гаррі і Меган, і, напевно, це дозволяє людям уявити будь-яку емоцію, яку відчувають наречений і наречена. Додається таємниця».

До того ж, як вважає фотограф, популярності знімка посприяло неофіційну назву, яке інтернет-користувачі дали цього фото — «Diana’s view». «Принцеса Діана, звичайно ж, знаходить відгук у серцях величезної кількості людей, особливо в день весілля її сина», — міркує Юі.

А ти вважаєш це фото найвдалішим з усього королівського весілля? Ділись думками в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
2
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ось як було зроблене найвідоміше весільне фото принца Гаррі та Меган Маркл!