Найсильніші знаки зодіаку – міф чи реальність? Виявляється, зірки знають трохи більше…


Перш за все потрібно відразу зазначити, що мова йде про силу моральну, духовну, а не фізичну. Тим більше слід розуміти, що кожна людина – індивідуальність, тому стригти всіх під одну гребінку – неправильно. Однак багато астрологів сходяться на думці, що те, коли людина народилася, дуже сильно впливає на її долю і на сприйняття світу.

Ми хочемо показати, які сильні і слабкі сторони в характері простежуються у того чи іншого знака зодіаку. До речі, навіть найзатятіші скептики погоджуються, що в цьому є зерно правди. Так це чи ні – суди сам.

Стихія вогню

Стрілець

У вогняній стихії найсильнішим вважається Стрілець. Як правило, представники цього знака ніколи не вішають носа через дрібниці і намагаються залишатися людьми в будь-якій життєвій ситуації. Стрільці вміють контролювати свої емоції, справлятися з негативним впливом оточуючих, не піддаватися на провокації і відстоювати свою думку. «У чому сила, брат?» – запитаєш ти їх. «В оптимізмі і стійкості життєвої позиції», – з упевненістю відповість тобі Стрілець.

Лев

Цар звірів по стійкості духу займає почесне друге місце в стихії Вогню. Що парадоксально, на перший погляд ці люди створюють враження сильних, відважних, вольових людей. А ось коли знайомишся з ними ближче, то розумієш, що вони дуже залежать від зовнішніх обставин і думки оточуючих. Як не крути, Леви потребують підтримки, похвали, визнання – така їхня суть. Без цього вони досить швидко падають духом.

Овен

Незважаючи на те, що Овни дуже активні, діяльні й уперті (барани як-не-як), вони вважаються найслабшими в своїй стихії. Вони гірше Стрільців і Львів можуть контролювати свої емоції, часто стаючи жертвою того, що діється у них на душі. Буває, що Овни, піддавшись імпульсам, діють нерозсудливо, через що часто виявляються в скрутній ситуації.

Стихія Повітря

Водолій

У повітряній стихії золоту медаль за силу духу отримує Водолій. Для багатьох це може стати справжнім відкриттям, адже Водоліям властива мрійливість і прагнення до високих ідеалів, сильні запити до себе і оточуючих. Однак, як відзначають провідні астрологи, цей знак зодіаку може пережити тисячу і одну трудність, але при цьому жодного разу не опустити рук. Вони не бояться попрощатися зі старим, тому будь-які зміни даються їм легко, що робить їх морально сильними особистостями.

Терези

У боротьбі за моральну стійкість і непохитність Терези займають проміжну позицію в стихії Повітря. Вони досить сильні, але у них є одна погана звичка, яка часто заважає їм в житті домогтися висот: Терези люблять відкладати все на останній момент, даремно витрачають енергію і нерідко не доводять розпочате до кінця. Терези швидко перегорають, втрачають ентузіазм і відкладають в довгий ящик досягнення заповітних цілей.

Близнюки

Подвійна натура Близнюків, на жаль, робить їх найбільш уразливими в стихії Повітря. Ці люди часто не можуть зосередитися на одній справі, починають братися за все і відразу, часто шукають підтримку з боку. Якщо Близнюків як грім серед ясного неба наздоженуть труднощі, вони, як правило, не здатні впоратися з цим самостійно і просять допомоги інших людей.

Стихія Води

Риби

Шах і мат всім, хто любить навішувати ярлики і мислити стереотипами. Риби, яких всі звикли вважати дивними, не від світу цього, що живуть в своєму вигаданому царстві, астрологи ставлять на перше місце за силою духу не тільки серед знаків водної стихії, а й в усьому гороскопі! Вчені вважають, що в цьому і є їх величезна перевага перед іншими знаками. Тільки Риби можуть довгий час терпіти, чекати, сподіватися, фантазувати і мріяти, не впадаючи у відчай. Дуже часто таке завзяття допомагає їм досягти свого.

Скорпіон

Незважаючи на те, що цей знак може гарненько вжалити, він вважається не таким сильним знаком, як Риби. Скорпіони зазвичай дають слабину, коли довгий час збирають в собі емоції, а це тільки їсть їх зсередини, роблячи слабшими.

Рак

Рак – найвразливіший з водних знаків зодіаку. Як показує практика, вони дуже чутливі, тому їм постійно потрібна моральна підтримка з боку близьких і рідних. Якщо ніхто вчасно не підставить своє плече, Раки сприймуть це як неминучість і навіть можуть впасти в депресію.

Стихія Землі

Козеріг

У стихії Землі на перше місце по моральній силі і стійкості виривається Козеріг. Люди цього знака досить рішучі, амбітні, наполегливі, принципові і послідовні. Вони чітко знають, чого хочуть і куди йдуть, їх важко зачепити за живе. Навіть якщо навколо валиться світ і все йде шкереберть, Козероги все одно будуть йти до своєї мети, нехай і неквапливими кроками.

Діва

Срібло в цій стихії отримує Діва. Хоча при першому знайомстві представники цього знака зодіаку справляють враження сильних і вольових особистостей, але часом Діви просто не здатні прийняти світ таким, яким він є. Тоді ці люди починають просто плисти за течією.

Телець

Як не дивно це усвідомлювати, але Телець – найслабший серед земляних знаків зодіаку. Ці люди терпіти не можуть будь-яких змін, вони звикли до стабільності і послідовності. Тельці не можуть впоратися з труднощами, якщо їх плани раптово терплять крах. Це робить представників даного знаку дуже беззахисними.

Можливо, ця інформація неабияк здивувала тебе. Не потрібно сприймати все буквально. Це зовсім не означає, що людина, яка народилася в період заступництва сильного знака, доб’ється всього без зусиль, а представників так званих слабких знаків зодіаку в житті будуть переслідувати тільки невдачі і проблеми. Людина сама вершить свою долю.

Пам’ятай одну просту істину: характер – це не безумовний рефлекс, який видається тобі якимось вищими силами в день твоєї появи на світ. Це широкий спектр якостей, сильних і слабких сторін, харизма, різнобічне сприйняття світу, які потрібно тренувати і виховувати в собі протягом усього життя.

Обов’язково покажи друзям цю статтю і не забудь поділитися з нами в коментарях своїми спостереженнями з приводу моральної стійкості того чи іншого знака зодіаку. Перевіримо, чи в зірках справа.


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

1
1 point

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
3
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Найсильніші знаки зодіаку – міф чи реальність? Виявляється, зірки знають трохи більше…