Топ-7 безпечних ідей для розміщення під відкритим небом


Складна ситуація, що склалася у зв`язку з пандемією COVID-19 та карантинними обмеженнями у всьому світі, негативно відбилася на багатьох галузях економіки. В тому числі суттєво постраждала і сфера гостинності.

Але як і під час будь-якого іншої кризи, ситуація, що склалася в сфері HoReCa, стимулює активний розвиток і використання різноманітних інновацій, пошук нових організаційних і маркетингових підходів, альтернативних шляхів розвитку і нестандартних рішень.

Редакція Популярне зібрала найкращі ідеї безпечного розміщення людей у закладах під час холодної пори року.

Найкращі зимові тераси світу

На відміну від звичайних теплових ламп, які часто використовуються на літних терасах взимку, ці конструкції дозволяють перебувати гостям закладів не просто у теплі, а у повній безпеці та ізоляції, при цьому сповна насолоджуючись навколишнім краєвидом.

Круглі пластикові намети у Cafe Du Soleil В Нью-Йорку

Французький ресторан у Верхньому Вест-Сайді встановив прозорі пластикові конструкції сферичні кулі, щоб захистити відвідувачів від вітру і негоди.

Обідні капсули в Craft у Бірмінгемі, Британія

Перший в Бірмінгемі ресторан в саду, на березі каналу в Міжнародному конференц-центрі, пропонує п’ять обідніх блоків на відкритому повітрі на 8-10 чоловік, з опаленням, кондиціонером і послугами особистого дворецького.

Відкритий вогонь у барі на даху VU, Чикаго, США

Вуличні каміни додають особливої атмосфери до зон для відпочинку на відкритому повітрі, роблять їх привабливим місцем для відпочинку в холодну пору року.

Прозорі капсули на ринку Фултон, Нью-Йорк, США

Майже два десятки конструкцій і капсул в стилі оранжерей розмістили на вулицях Фултон-Маркет в Нью-Йорку. Це рішення дозволяє багатьом підприємцям залишатися на плаву.

«Затишні будиночки» від ASD | SKY

В жовтні 2020 року у Чикаго, США, оголосили переможців конкурсу Winter Dining Challenge – конкурсу на пошук ідей для безпечно (і теплого) вечері на відкритому повітрі Переможці були обрані групою власників ресторанів, шеф-кухарів, офіціантів і архітекторів.

«Затишні будиночки» — робота-призер конкурсу від Емі Янг, створена дизайнерською фірмою ASD | SKY.

Джерело натхнення: хатинки для зимової рибалки на льоду. До них єднуються відкриті приміщення з підлогою та підігрівом. Вся конструкція займає площу стандартного паркувального місця для автомобіля.

Block Party — ідеальне рішення для обслуговування на відкритому повітрі

Ще одне цікаве рішення цього конкурсу — проект Block Party від міського дизайнера і планувальника Ніла Рейндела.

Це універсальне рішення для організації обслуговування на відкритому повітрі, яке можна розмістити в найрізноманітниших місцях.

Проект складається з модулів кубічної форми, які можуть поміститися на паркувальних смугах, укомплектований сидіннями і обігрівачем.

Полікарбонатні капсули Sota Dome, ресторан SiSі, Дніпро, Україна

Одним з нових світових інноваційних трендів є використання безкаркасних прозорих геокуполів-бесідок для розміщення гостей в ресторанах, кафе і зонах відпочинку готелів.

Ця конструкція не має каркасу і збирається з прозорих полікарбонатних шестикутників, схожих на бджолині соти. Унікальність конструкції в її простоті, швидкості збирання і монтажу (приблизно 5-6 годин), а також неймовірна міцність і стійкість – конструкцію можна використовувати впродовж 15 років.

Український стартап Sota Dome – перший в Україні у своїй ніші, який почав виготовляти безкаркасні полікарбонатні конструкції.

Мобільність та портативність, відсутність обмежень у вставновленні (їх встановлюють на дахах, на березі річки, в горах, на полі, посеред вулиць та в приміщеннях) та зручність конструкції роблять їх вибором № 1 серед власників закладів у сфері HoReCa.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Daria Nekrasa Awik (@blond_daria)

igloo&wine, ресторан Pasta e Vino, Вінниця, Україна

Завдяки тому, що конструкція повністю прозора, вона однаково чарівно виглядає і вдень, і ввечері. Всередині легко можна розмістити як один великий стіл на 6-8 чоловік, так і 2-3 столики на 2 людини. Також її легко можна утеплити, повісивши зверху УФ-лампу. До того ж, виробник Sota Dome пропонує конструкції різного діаметру та комплектації, щоразу кастомно підбираючи оптимальне рішення під кожне замовлення.

Такі прозорі конструкції стають неймовірною локальною атракцією та відмінною фотозоною. Таким чином власники закладів вбивають одразу ж двох зайців: дбають про естетику та “інстаграмність” закладу та вирішують питання безпеки, яке за останній рік набуло неабиякої актуальності.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Pasta e Vino (@pastaevino.vn)

Як бачиш, у всьому світі під час карантину ресторани стають гнучкими, застосовують різні рішення, щоб захистити своїх гостей від непогоди, забезпечуючи відвідувачам тепло, безпеку та соціальну віддаленість.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Топ-7 безпечних ідей для розміщення під відкритим небом