13 найкращих татусів, які завоювали любов інтернету.


Теоретично, будь-який чоловік може стати біологічним батьком, але потрібно неабиякої мужності та сил, щоб стати справжнім люблячим татусем, героєм, другом і прикладом для своїх дітей.

Пам’ятаєш дитячу пісеньку “Тато може, тато може все, що завгодно..” Дивлячись на цих відчайдушних татусів, що пішли на героїчні вчинки заради своїх дітей, починаєш вірити у добро.

У тата та сина була супермісія — порятунок 30 собак, яких залишили люди після повені в Бразіріа, штат Техас. Цей чоловік і його син зробили кілька поїздок на човні і врятували 40 щенят.

Багато батьків не мають можливості займатися фізичними вправами та піклуватися про своїх дітей одночасно. Калум Нефф встиг виграти марафон, при цьому підштовхуючи коляску своєї 11-місячної дочки. Це показує нам, що батьківство взагалі не значить, що ти повинен відмовитися від своєї мрії та хоббі.

Маленький Габріель Маршал мав операцію по видаленню пухлини мозку, операція залишила шрам на черепі. Щоб підвищити впевненість сина, його батько, Джош, витатуював на голові ідентичний шрам і таким чином показав свою любов у найкращий спосіб.

Атті страждає на дитячий церебральний параліч, що перешкоджає йому рухати більшістю м’язів. Однак його батько Джаред вважає, що це не є перешкодою для того, аби зробити його щасливим і насолоджуватися дитинством. Ось чому тато взяв свого 8-річного хлопця в скейт-парк у Каліфорнії, США. Поки що це був один із найщасливіших днів Атті.

Шарлотта вже шість років використовує слуховий апарат. Її батько Алістар знайшов найкращий спосіб підтримати доньку: зробив тату у вигляді слухового апарату.

Філіп Морджа — єдиний батько, який повинен був навчитися робити зачіски своїй дочці Еммі. Після того як він став експертом, він вирішив навчити інших людей вільно заплітати своїх дочок і заснував спеціальну школу.

Вільям — наймолодша дитина в сім’ї, і він родився з синдромом Дауна. Однак його тато, Алан, не хоче, щоб він почувався обділеним, тому робить неймовірні фотографії хлопчика і редагує їх так, ніби той летить. Таким чином, коли Вільям стане старшим, він зможе їх побачити і дізнатиметься, як вони завжди любили його.

Цей чоловік не є біологічним батьком дівчинки, проте він дбає про неї, захищає її і любить її, а донечка любить його. Неважливо, що вони не однієї крові, якщо їх об’єднує любов.

Нефі Гарсія — дизайнер, який створює натхненні Діснеєм сукні для своїх дітей, дружини та самого себе. Супертатусь!

А цей татусь давав цукерки всім пасажирам у літаку, так що його маленька Моллі не пропустила Хеллоуіна вночі, коли вони вилетіли.

Спенсер — хлопець-трансвестит, який любить робити макіяж. Аби показати свою підтримку та любов, його тато Скотт був його моделлю у спеціальному випуску макіяжу для Дня батька.

Роб Баддульф — ілюстратор, який протягом останніх трьох років зробив різні малюнки улюблених персонажів своєї дочки. Вона сідає обідати лише так.

Ця ветеринарка поділилася у своєму Instagram, що її батько слугує натхненням не лише у професійній сфері, а й емоційно, адже він завжди підтримує свою донечку і навіть заходить до неї на роботу.

В мене подих перехопило від того, які татусі є на білому світі! Недарма мудрі люди кажуть, що найкраща інвестиція жінки в майбутню дитину — правильно обраний тато.

А ти вважаєш свого батька героєм? Розкажи нам в коментарях про нього!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

13 найкращих татусів, які завоювали любов інтернету.