Найкращі кліпи «Океана Ельзи» за всю історію групи.


Сьогодні Святославу Вакарчуку виповнюється 44 роки, 24 з яких він присвятив гурту «Океан Ельзи».

На честь такої дати ми в Популярне вибрали найкрутіші кліпи за всю історію групи. Приєднуйся до нас! Приємного перегляду.

Найкращі кліпи «Океана Ельзи»

2018 – «Без тебе»

 

Режисером, автором ідеї музичного відео на пісню «Без тебе» стала Анна Бурячкова: «Уявімо світ, в якому у кожного є друга половина. Світ, в якому бути одним – дивацтво, яке, щонайменше, викликає подив, а іноді навіть підозру чи образи. Уявімо світ, в якому бути самому чи не найбільше прокляття. І я не маю на увазі про пари у романтичному сенсі. Зовсім ні. Просто уявімо світ, в якому всі – близнюки, рідні, пов’язані душами і подумами. Казковий, чудовий та моторошний світ близнюків».

2016 – «Не йди»

 

Святослав Вакарчук про кліп: «Режисером відео до нашої нової пісні став Ігор Стеколенко, який свого часу разом з братом Олександром зняли декілька кліпів ОЕ, що стали для нас культовими (“911”, “Квітка”, “Вище неба”, “Я до тебе”). Я довіряю його інтуїції, і коли Ігор, послухавши пісню, запропонував таку філософську, не буквальну історію, відразу погодився.

До речі, поява в кадрі групи в авто подібного до того, яке можна побачити у відео «911», було моєю ідею. Оскільки саме Ігор зняв той кліп, я запропонував цього разу з’явитися нам у подібній машині. Це вже додало особливий, метафізичний зміст сюжету”. Основні зйомки проходили в Грузії. А от кадри за участі ОЕ знімали в Україні, під Києвом».

2015 – «Не твоя війна»

 

«Не твоя війна» – Океан Ельзи (автор, продюсер – Святослав Вакарчук, режисер відео – Howard Greenhalgh).

Багато хто питає “чому не твоя війна”, але ж хіба ми її почали? Хіба ми її готували? Хіба це ми прийшли на чужу землю зі зброєю? НІ! Це не наша війна, бо не ми її почали, але ми прийняли виклик та саме ми її переможно закінчимо!

За словами Вакарчука, головна битва – всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства. “Адже «твоя війна» – це боротьба з власними комплексами, страхами щось змінити, вплинути на те, що відбувається навколо тебе, не звинивачувати «десь і когось», а брати ситуацію в свої руки. Це – надскладно, та без цього немає успішного майбутнього ні у людини, ні у суспільства, ні у країни”, – наголошує Вакарчук.

Одним з головних елементів відео «Не твоя війна» є така собі монета випадкового вибору з темною та світлою сторонами. Цей образ виник з ідеї режисера зобразити суспільство, яке чекає, а не діє, яке сторонньо спостерігає, в який же бік впаде монета, «пощастить-не пощастить» в черговий раз. А це – шлях занепаду, а аж ніяк не розвитку. Та в кінці відео, зображена в ньому спільнота все-таки отримує шанс на розвиток й далі все залишається вже в її руках. А монета просто зникає

2013 – «Стріляй»

 

Святослав Вакарчук: «Треба не боятися робити останній крок — ось така ідея пісні. Зброя — це не обов’язково пістолет, і коли ми говоримо про “стріляй” — не обов’язково згадувати дебати в американському Конгресі про застосування зброї. Стріляти можна всім — словом, справою, вчинками. Часто люди бояться зробити останній крок і тягнуть багато років. І про це пісня, що треба мати мужність зробити цей останній “постріл”».

2010 – «На лінії вогню»

 

2009 – «Я так хочу…»

 

2006 – «Веселі, брати, часи настали…»

 

2005 – «Без бою»

 

2003 – «Для тебе»

 

1998 – «Там, де нас нема»

Перший кліп гурту.

 

А який твій улюблений кліп «ОЕ»? Поділися з нами у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Найкращі кліпи «Океана Ельзи» за всю історію групи.