Як вигладає найгарніша дівчинка у світі зараз, коли навчається у школі


В цьому році Анастасія Князєва, як і багато її ровесників, пішла в перший клас. Але якщо про інших написали тільки їх батьки на своїх сторінках у соцмережах, то про Настю — усі відомі ЗМІ.

Чим же унікальна ця дитина? У 2017 році британська газета The Daily Mail назвала Настю найгарнішою дівчинкою світу. Крихітка дійсно від природи надзвичайно гарна: довгі розкішні локони, блакитні великі очі і лялькове личко.

Популярність Насті принесла модельна діяльність. Вперше вона знялася для реклами дитячого одягу у віці 2,5 років. У 5 років вона вже стала обличчям колекції австралійського модного бренду Little Miss Aoki. І навіть знялася для заставки каналів «Росія» і «Домашній».

Титул, яким зараз володіє Князєва, свого часу належав 17-річній французькій моделі Тілан Блондо і 12-річній росіянці Христині Піменовій. Дівчата, ще не досягнувши повноліття, зробили успішну модельну кар’єру і стали заробляти більше своїх батьків.

Мабуть, така ж доля чекає і Настю. Зараз в її активі співпраця з такими брендами дитячого одягу, як Chobi Kids, I am special, Kenguru, Keti One, Kisabiano, Amoreco і навіть з південнокорейською автомобільною компанією Kia Motors.

Поки залишається загадкою, як дитині вдасться поєднувати роботу з навчанням. Мама Насті планує віддати її не тільки в загальноосвітню, але і в хореографічну, а також в музичну школи. Саме мама Насті, Ганна Князєва, займалася просуванням дівчинки.

Для початку вона завела для дочки окрему сторінку в Інстаграмі, на якій викладала її кращі фотографії. Коли ж їй вдалося розкрутити сторінку, стала зв’язуватися з модельними агентствами. Оскільки в минулому Ганна і сама працювала моделлю, знайти необхідні контакти для неї не склало труднощів.

Крім доньки, Ганна виховує ще 12-річного сина, який іноді знімається разом зі своєю сестрою, але серйозно до цього не ставиться, вважаючи модельний бізнес нечоловічою справою.

У той час як дівчинкою тільки захоплюються, на матір, як на дорослу відповідальну людину, часто виливається критика від підписників  її дочки. Багато хто звинувачує Ганну у створенні культу дочки, пророкуючи, що це негативно позначиться на її характері, коли вона виросте.

Ганну також звинувачують у перетворенні дитини в предмет для заробляння грошей. Та у відповідь каже, що не боїться розпестити доньку і любить її в першу чергу як свою дитину, а не як гаманець: «Спочатку я була не в курсі статті в Daily Mail. Ніяких заявок на конкурси не подавала. Мені почали дзвонити з Мюнхена, Берліна, з Австрії і просити інтерв’ю. І це, звичайно, приємно». А ти як вважаєш, чи не зіпсує дівчинку слава?

Джерело: Instagram

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
1
Злий
Мило Мило
10
Мило
Фігня Фігня
2
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
5
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
4
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Як вигладає найгарніша дівчинка у світі зараз, коли навчається у школі