Діти, які потрапляють до цього чоловіка, приречені. За останні 20 років в його будинку пішли з життя 10 малюків.


У Лос-Анджелесі багато хто знає 62-річного Мухаммеда Бзіка. Цей міцний бородань здається грізним і непохитним, але за суворою зовнішністю ховається неймовірно добре серце. Ось уже більше 20 років Мухаммед доглядає за невиліковно хворими дітьми.

В руки Бзіка потрапляють кинуті, самотні малюки, які в іншому випадку тихо помирали б на лікарняних ліжках. Однак завдяки Мухаммеду ці малі, можливо, вперше в житті відчували любов і турботу!

Працювати з хворими дітьми чоловік почав ще в кінці 1980-х. Тоді пліч-о-пліч з Мухаммедом працювала Дон, його дружина. Але півтора десятиліття назад бзік овдовів. Сьогодні він продовжує свою благородну справу на самоті.

Мухаммед піклується не тільки про прийомних дітей. Його власний син, 19-річний Адам, теж у всьому залежить від батька. Молодий інвалід страждає від недосконалого остеогенезу, патології, яка робить кістки дуже крихкими і слабкими.

Зараз Мухаммед піклується про шестирічну дівчинку, яка з’явилася на світ паралізованою і сліпоглухонімою. Малятку потрібен постійний догляд, а Бзік — один з небагатьох в Каліфорнії, хто має повноцінну сертифікацію по роботі з дітьми-інвалідами.

Доктор, який спостерігає дитину з народження, говорить, що жива вона тільки завдяки зусиллям Мухаммеда. Більш того, в житті малечі нарешті з’явилися моменти щастя. Чуючи такі захоплені відгуки, розумієш, чому літнього мусульманина позаочі називають ангелом.

Коли Бзіка запитують, чому він це робить, чоловік відповідає, що кожній дитині потрібна родина. Для Мухаммеда іншої причини не потрібно. Він працює заради дітей, сприймаючи кожну прийомну дитину як власну.

Медики, які мають справу з Мухаммедом, називають його «людиною з величезним серцем». Кажуть, що тільки цей чоловік здатний допомогти хворим дітям в їх останні дні. Саме так виглядає справжній, непідробний героїзм!

А що ти думаєш про Мухаммеда і його роботу? Поділися своєю точкою зору в коментарях.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Діти, які потрапляють до цього чоловіка, приречені. За останні 20 років в його будинку пішли з життя 10 малюків.