Гід по Кубі від Монатіка. З нетерпінням чекаємо на новий кліп!


Дмитро Монатік провів тиждень в Гавані, знімаючи кліп на трек, що дуже полюбився багатьом.

«На тиждень ми забули про інтернет. Ми так давно стільки не говорили один з одним. Гаджети вмикалися виключно тоді, коли потрібно було відобразити момент. Я зловив себе на думці, що геть-чисто забув, як це прекрасно, коли все очі дивляться один на одного, всі уважно слухають, багато сміються і, звичайно ж, танцюють.

Після того, як сонце ховається за горизонт, кожна вулиця Куби стає сальса-баром. Танцюють люди всіх поколінь.

Чи не втомлюся повторювати, що ще задовго до поїздки, в моєму розумінні Куба була якоюсь альма-матер танцю. Саме тієї країною, по венах якої біжать неприборкані рухи і нескінченний фрістайл, гаряча імпровізація в кожному погляді. Під час подорожі виявилося, що все набагато спекотніше.

Ми випадково потрапили в один заклад, де всі кубинці танцювали аргентинське танго. Чоловіки запрошували дам. Було цікаво спостерігати, як дівчата з палаючими очима чекали запрошення. Танцюючи, вони виглядали, як пари, які знають один одного багато років, адже вони ставали єдиним цілим. Їх імпровізація виглядала, як завчений і вибитий роками, танець. Але все закінчувалося по завершенню пісні, а з новою – відбувалася та сама магія. Загалом, неможливо було відірвати погляд.

Головний стереотип, який розвіявся в поїздці – є кубинці, які абсолютно не вміють танцювати.
Куба сама по собі, як архітектурний витвір. Незважаючи на те, що багато будинків дуже недоглянуті і зруйновані, здається, ніби саме так і було все задумано декоратором.

В цілому, на Кубі дуже смачно. Банан тут, як у нас картопля: його подають в якості основної страви, як гарнір, чіпси і навіть десерт. Він може бути солоним, солодким, в клярі або сильно прожареним. Тут дуже великий різновид фруктів, а традиційною стравою вважається рис з бобами і тушкованим або рубаним м’ясом.

Через дефіцит інтернету кубинці багато спілкуються і вони відкриті. Складається враження, що вони знають всіх: при зустрічі цілуються і обіймаються.

На Кубі немає багатьох «принад» сьогоднішнього соціуму. Але в ній однозначно є те, про що всі не так давно, але дружно забули: відкритість, душа, щирість і спрага кожен раз пізнавати людей такими, якими вони є – без екранів, фільтрів, листувань і коментарів. Таку я і запам’ятав Кубу.

На Кубі стільки багато людей створюють все своїми руками. Під час поїздки придбав фотоапарат ручної роботи, зробленої з жерстяних банок Coca-Cola з вбудованим механізмом для вау-ефекту. Чим не арт твір? На ринку Гавани дуже багато живопису різних стилів і напрямків. У деяких частинах ринку відчуваєш себе, як в галереї: можна годинами ходити і все розглядати.

Одне невелике полотно ми забрали з собою в Україну. На студію MonatikChilibiSound везу кубинські барабани бонго, кубинський гуїро для створення атмосферних перкусій. Ну і, звичайно ж, привезли сигари і ром».

А ми тим часом з нетерпінням чекаємо виходу кліпу! Обов’язково поділися цією статтею з друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
1
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Гід по Кубі від Монатіка. З нетерпінням чекаємо на новий кліп!