Навіть дуже впевнені в собі чоловіки замовкають, коли бачать ноги цієї дівчини…


Підліткові комплекси часом можуть привести до світової слави. Дивно, але саме так сталося з українською моделлю Бахар Набієв. У цієї дівчини близько 1,5 мільйона підписників в Інстаграмі, а почалося все через образи на однокласників.

У шкільні роки над дівчиною сміялися через те, що вона була дуже худенькою. Особливо хлопців смішили ноги Бахар, які були трохи товщі сірників.

It's time to be a big girl now and big girls don't cry

A post shared by Бахар Набиева (@bakharnabieva) on

Багато дівчат на її місці замкнулися б в собі, але Бахар вирішила втерти носа кривдникам. Дівчина записалася в тренажерний зал. Спочатку вона навіть не знала, як правильно займатися, тому вирішила приділяти увагу базовим вправам. Через деякий час, дивлячись в дзеркало, Бахар з радістю відзначила, що у неї збільшилися м’язи.

Me vs @ilirlatifi choose your fighter??

A post shared by Бахар Набиева (@bakharnabieva) on

Никому не исправить картинку, во вчера не внести коррективы. Никому не укрыться от вечности, от прицела её объектива. Это я по перрону бегу, за растворившимися поездами. Это моя нелепая схватка, с необратимостью опозданий. Это я возле гроба, я кладу в него вместе с молчанием. Свой букет из несказанных вовремя слов и невыполненных обещаний. Господин или пешка, американец или осетин. День прошел, а на счетчике каждого, без исключения минус один.

A post shared by Бахар Набиева (@bakharnabieva) on

Згодом тренування почали приносити дівчині задоволення. Тепер вона просто не уявляє своє життя без залу.
Нижня частина тіла Бахар трохи лякає, але їй явно подобається. Крім накачаних стегон і попи, славу дівчині принесла ще й участь в рекламі спортивних добавок. Бахар – обличчя одного з брендів.

Серед підписників дівчини є досить відомі люди. Наприклад, шанувальником Бахар можна назвати репера 50 Cent, а також відомого російського бійця Федора Ємельяненко.

Звичайно, далеко не всім подобається подібна конституція тіла. Багато хто вважає, що Бахар не обходиться без допомоги фармакологів.

Tryna find where my calves at @dragonpharma_llc

A post shared by Бахар Набиева (@bakharnabieva) on

Думаю, кожен сам має право вирішувати, яким має бути його тіло. Зрозуміло, що Бахар виглядає не дуже жіночною, але вона сама вибрала свій шлях. А то, як вона його дотримується, викликає повагу!

What’s a great book you’ve read recently?

A post shared by Бахар Набиева (@bakharnabieva) on

Своїми роздумами з приводу побаченого неодмінно поділися в коментарях до цього матеріалу!


Подобається публікація? Тоді поділись нею з друзями у соцмережах!

-1
-1 points

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
2
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Навіть дуже впевнені в собі чоловіки замовкають, коли бачать ноги цієї дівчини…