fbpx

Вона виклала в інстаграм чесні фото. За годину від пампушки відписалось 150 тисяч фанатів…


Зізнайся: тобі подобаються пишнотілі дівчата?

Ще зовсім недавно слово модель асоціювалося у більшості виключно з худорлявими манекенницями. Дівчата, що мріяли про кар’єру в цьому бізнесі, обов’язково мали відповідати неписаним стандартам: 90-60-90, високий зріст. Саме тому багато дівчаток-підлітків заробили анорексію, намагаючись досягти ідеальної для моделі фігури.

Що не кажи, але сьогодні в цій сфері ситуація хоч якось нормалізувалася. Зараз для кар’єри моделі не потрібна нездорова худоба. Поглянь хоч на Наталію Лозано, головну героїню нашої сьогоднішньої статті.

Наталя — відома модель, на акаунт якої підписано більше 160 тисяч людей! На жаль, зовсім недавно інстаграм оголосив дівчині бойкот! Після кількох знімків, які, схоже, здалися місцевим модераторам надто відвертими, сторінку красуні просто заблокували без подальших пояснень.

Коли моделі повідомили, що та відразу втратила підписників, у дівчини був шок. Не могли ж 150 тисяч осіб відписатися від неї за якийсь день! Але пізніше, дізнавшись всі деталі того, що сталося, Наталія розлютилась…

Як ти бачиш, Лозано — модель плюс-сайз і намагається своєю діяльністю просувати ідеї бодіпозитива. Ця течія закликає людей любити своє тіло і приймати себе такими, якими вони є, не звертати уваги на образи оточуючих. Ясна річ, через це недоброзичливців у Наталії вистачає.

Згодом дівчині вдалося дізнатися: її акаунт в інстаграмі відразу заблокували через несподіваний наплив анонімних скарг. Зрозуміло, за створенням нового облікового запису справа не стало. Однак сама ситуація, що склалася, викликає у Лозано обурення.

«Вони не виносять, коли жінка моїх габаритів впевнена в собі і відчуває себе сексуальною. Ці люди звуть мене вульгарною товстухою, а коли бачать на знімках ретуш, починають кричати про обман!»

Також Наталію обурює зайве пуританство модераторів інстаграма і їх упереджене ставлення до таких жінок, як вона. За словами Лозано, навіть найбезглуздіші скарги на її обліковий запис розглядаються в першу чергу. У дівчини навіть склалося враження, що її просто намагаються вижити.

Наталя каже, що в її рідній Іспанії для моделей з відмінними від класичних пропорцій теж склалася досить неприємна ситуація: «Як тільки ти покажеш, що жінка з пишними формами теж може бути сексуальною, на тебе одразу ж обрушиться шквал критики!»

Проте красуня навідріз відмовляється здаватися. Пампушка завела собі новий обліковий запис, де потихеньку збираються її колишні шанувальники. За словами Лозано, вона робить це не стільки для себе, скільки заради молодих дівчат, які мріють про модельну кар’єру.

«Мою сторінку в мережі постійно переглядає молодь 18-20 років», — зауважує Наталія. Рішуча модель вважає, що юні дівчата повинні розуміти: краса буває різна, і невідповідність чиїмось ідеалам зовсім не означає крах усіх надій!

«Чужий злобі і заздрості мене не зупинити», — резюмує Лозано. «Я продовжу просувати бодіпозитив, незважаючи ні на що!»

До речі, інстаграм розблокував акаунт Наталі. Тому можеш насолоджуватись її принадами (поки можна).

?? #loveme #weloversize #celebratemysize #body4me #curvymodel #plussizemodel

A post shared by Natalia Lozano? (@natcurvylicious) on

?

A post shared by Natalia Lozano? (@natcurvylicious) on

Пишнотіла іспанка — далеко не єдина модель, чиї габарити відрізняються від загальноприйнятого ідеалу. Поглянь, наприклад, на австралійку Стефанію Ферраріо, яку обожнюють тисячі чоловіків по всьому світу!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вона виклала в інстаграм чесні фото. За годину від пампушки відписалось 150 тисяч фанатів…