Чоловік сфотографував дружину в місцевому храмі. Через рік він повернувся до церкви за поясненнями…


Питання життя після смерті цікавить людини споконвіку. Людська цікавість і фантазія не знають кордонів, і ми часом здатні побачити неймовірне в самих звичайних ситуаціях. До існування привидів та іншої нечисті можна ставитися по-різному, проте в історії фотографії є ​​чимало свідчень існування паралельного світу.

Варто подивитися на ці страхітливі знімки, і тут же зникнуть будь-які сумніви навіть у самих упертих скептиків! Ну що, насмілишся поглянути?

Ця безневинна фотографія була зроблена в Угорщині в 1943 році. Чоловік сфотографував улюблену дружину, але, коли виявив плівку, помітив на задньому плані постать дівчинки. І все б нічого, але у дитини немає обличчя…

У 1975 році Діана і Пітер Бертелот відвідали одну з церков графства Норфолк, що в Англії. Поки жінка молилася в порожньому приміщенні храму, чоловік вирішив зробити фото. Повернувшись додому і переглянувши фотографії з поїздки, подружжя Бертелот жахнулося: на знімку позаду Діани виднілася біла тінь. На таємничій незнайомці  можна чітко розгледіти білий капелюшок і старовинний одяг.

Наступного літа сміливе подружжя повернулося до церкви поставити священику кілька питань. І тут їх чекало неймовірне… Служитель вівтаря повідав сімейству Бертелот легенду про Білу леді, яка час від часу з’являється в храмі поруч з тими парафіянами, які потребують зцілення.

До слова, в момент зйомки Діана Бертелот дійсно хворіла, однак після відвідин храму жінка пішла на поправку. Чудеса?

Ця фотографія була зроблена під час новосілля сімейства Купер, яке тільки-тільки переїхало до Техасу. Але, здається, хтось вирішив прийти на вечірку без запрошення. Фігура примарного чоловіка, що звисає зі стелі зліва, —  справжня загадка!

Пожежник Джим Темплтон зробив знімок своєї маленької дочки під час літнього пікніка. Після проявлення плівки на одному зі знімків за спиною дівчинки він побачив примарну фігуру, схожу на астронавта.

До речі, компанія Kodak, плівку якої використовував Джим, так і не змогла знайти пояснення того, що сталося.

Бліде обличчя, яке визирає з вікна старовинного будинку, наганяє жах. Хоч бери і не фотографуй нічого більше…

Моторошні справи кояться і в лікарнях. Одна з медсестер, які чергували вночі, до сих пір не може прийти в себе. Відеокамера в одній з палат відобразила страшну демонічну істоту, яка прогулювалася по ліжку важкохворого пацієнта. Через кілька годин нещасний помер.

Багато хто стверджує, що втомленій медсестрі все побачене привиділося. Як би там не було, видовище не з приємних…

Ох, люблять же примари зіпсувати фотографії. Тільки поглянь, як хвацько голова примарного чоловіка затесалася між щасливим подружжям! А послуги фотографа, між іншим, в ті часи коштували чималих грошей…

Це фото було зроблене мобільним телефоном в покинутій школі. На фотокартці чітко видна фігура хлопчика в дверному отворі. Власник знімка стверджує, що в містику не вірить, проте не може знайти жодного логічного пояснення цій фотографії.

Хлопець встановив камеру відеоспостереження на одній з оленячих стежок в місцевому лісі. Переглядаючи записи, молода людина натрапила на кадри з примарною фігурою босої дівчинки, яка пробігала повз. Навіть якщо переконати себе, що малятко просто прогулювалося по лісі, цей факт лякає не менше.

Старовинне кладовище, могила, однорічна дитина… Навіщо таке, власне, фотографувати? Але тільки послухай! У 40-х роках минулого століття в невеликому містечку Австралії місіс Ендрюс поховала 16-річну дочку. Зробивши фото на могилі і проявивши плівку, жінка здивувалась.

Біля надгробка сиділа незнайома крихітна дівчинка. Дослідивши сусідні поховання, жінка виявила, що поруч з її дочкою поховані дві сестри приблизно такого ж віку, що і таємнича дівчинка на фото. Жах та й годі!

Здається, немає в цьому знімку нічого містичного, але… Придивися! В правому куті біля сходів видно голову чоловіка. І все б нічого, але власник знімка слізно клянеться, що загадкового чоловіка вперше бачить.

Ну що, підеш до підвалу за картоплею?

Після смерті Денис Рассел родичі жінки переглядали старі знімки і наткнулися на цікаву фотокартку. Вони звернули увагу на похмурий силует чоловіка, що стояв за спиною літньої леді. Ним виявився чоловік жінки, який помер за 10 років до створення містичної фотографії.

Ну що може бути веселіше для хлопчаків-підлітків, ніж поганяти м’яч з друзями? Однак до компанії хлопців вирішила приєднатися темна фігура, яку видно на одному зі знімків. Хто це, до сих пір невідомо. Та й, по правді кажучи, не хочеться знати…

І нехай сучасні скептики продовжують сумніватися в автентичності цих старих фотографій, але дивні речі раз у раз відбуваються навколо нас.

Можливо, і твоєму альбомі є подібні містичні фотокартки? Обов’язково поділися з нами в коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Чоловік сфотографував дружину в місцевому храмі. Через рік він повернувся до церкви за поясненнями…