Міс Всесвіту-2019 стала чорношкіра активістка з ПАР. Ось що про неї треба знати (5 фактів)


8 грудня 2019 року в Атланті, штат Джорджія, пройшов щорічний конкурс “Міс Всесвіт”. У цьому році корону переможниці отримала Зозібіні Тунціпредставниця Південної Африки.

Першою віце-міс стала конкурсантка, яка представляла Пуерто-Ріко, – Медісон Андерсон, а друга віце-міс – учасниця від Мексики Софія Арагон.

Ось кілька цікавих фактів про красуню Зозібіні, які варто знати.

Зозібіні 26 років. Вона вивчала зв’язки з громадськістю в Технологічному університеті Кейп Пенінсула і в 2018 році отримала там ступінь бакалавра.

У конкурсах краси Зозібіні бере участь з 2017 року. Тоді вона брала участь в конкурсі “Міс Південна Африка”, але не змогла пройти до фіналу. Через 2 роки вона повернулася і перемогла.

Зозібіні Тунці – третя в історії учасниця з Південної Африки, яка отримала титул “Міс Всесвіт”. Вперше корони удостоїлася журналістка Маргарет Гардінер в 1978 році, другою південноафриканською конкурсанткою, що стала “Міс Всесвіт”, була модель Демі-Лей Нель-Петерс в 2017 році. Крім того, Зозібіні – друга темношкіра учасниця, яка одержала корону, після ангольської моделі Лейли Лопес, яка перемогла в 2011 році.

У біографії Зозібіні на сайті “Міс Всесвіт” написано, що вона – активістка і бореться з гендерним насильством. У соцмережах вона вела активну кампанію, націлену на зміну оповіді про гендерні стереотипи.

Крім того, Зозібіні виступає за природну красу і закликає жінок любити себе такими, якими вони є. На конкурсі одна з її відповідей була такою: “Я виросла в світі, де жінка як я, з такою шкірою і таким волоссям ніколи не вважалася красивою. Прийшов час припинити це”.

А як тобі зовнішність переможниці? Hot or not?

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Міс Всесвіту-2019 стала чорношкіра активістка з ПАР. Ось що про неї треба знати (5 фактів)