Скандал! «Міс Україна-2018» Вероніку Дідусенко позбавлено титулу через брехню.


Не встигли ми написати, що в Україні нещодавно обирали найгарнішу дівчину, як сталось непередбачуване. «Міс Україна-2018» киянку Вероніку Дідусенко позбавлено титулу через надання недостовірної інформації про себе.

Переможниця «Міс Україна-2018» порушила правила міжнародного конкурсу. Виявилось, у неї є дитина. А це суперечить самому поняттю «міс».

View this post on Instagram

Победительницу "Мисс Украина-2018" лишили титула! Причина тому – недостоверная информация о себе. Накануне конкурса Вероника Дидусенко подтвердила, что никогда не состояла в браке и не имеет детей. Но позже выяснилось, что девушка была замужем и воспитывает ребенка. Из-за лжи Вероника была дисквалифицирована. Имя новой мисс Украины огласят 30 сентября. #вероникадидусенко #миссукраина2018 #миссмира2018

A post shared by Журнал Viva! Украина, Viva.ua (@viva_ukraine_magazine) on

Вікторія Кіосе, виконавчий директор оргкомітету конкурсу, на своїй особистій сторінці в інстаграмі нваписала, що церішення було прийняте через порушення вимог конкурсу (орфографія і пунктуація дотримані):

View this post on Instagram

Друзі 🙂 На превеликий жаль, оргкомітет конкурсу краси «Міс Україна» прийняв рішення дискваліфікувати «Міс Україна 2018», Вероніку Дідусенко, у зв’язку із порушенням учасницею умов Договору та Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна», а саме: особа, яка бажає взяти участь в Національному конкурсі краси має відповідати, окрім іншого, наступним вимогам (є чинними на період Конкурсу): – не перебувала/ не перебуває в шлюбі; – не має дітей. Такі самі вимоги зазначені в об’єднаних правилах та умовах участі у конкурсі "Міс світу" 2018 року. Умови було порушено двічі. Ми ризикували втрати ліцензію через недостовірні дані. Я вважаю Вероніку гарною, розумною дівчиною з дуже крутим соціальним проектом, але моя позиція така: встановлені Світовим конкурсом правила, порушувати не можна, бо, ми, в першу чергу, повинні думати про репутацію країни. Як ви вже зрозуміли, вибір переможниць відбувався чесно та прозоро і ми самі не очікували такого повороту подій. Вже на цьому тижні у членів жюрі буде нарада, де вони оберуть нову «Міс Україна 2018», яка гідно представить нашу країну на міжнародному рівні. Ім‘я переможниці ви зможете почути у телетрансляцїї 30 вересня на «1+1» о 23:00. P.S. Ми толерантні і поважаємо жінок з дітьми, заміжніх та розведених – усіх!! Бо кожна людина має право на демонстрацію свого таланту, успіхів та цілей. Але для цього існує інший конкурс «Місіс Україна», де заміжні/розведені/з дітьми можуть брати участь! Ще раз наголошую!!!! Що у конкурсі «Міс Світу» є свої умови, які ми, не можемо порушити, бо купили ліцензію на участь та співпрацю! Сподіваюсь, ви нас підтримаєте! Бо перемогти у чесному НАЦІОНАЛЬНОМУ конкурсі нечесним шляхом неможливо!!! ❤️🇺🇦

A post shared by Вікторія Кіосе (@kioseviktoriya) on

«Друзі 🙂 На превеликий жаль, оргкомітет конкурсу краси «Міс Україна» прийняв рішення дискваліфікувати «Міс Україна 2018», Вероніку Дідусенко, у зв’язку із порушенням учасницею умов Договору та Правил проведення Національного конкурсу краси «Міс Україна», а саме: особа, яка бажає взяти участь в Національному конкурсі краси має відповідати, окрім іншого, наступним вимогам (є чинними на період Конкурсу): – не перебувала/ не перебуває в шлюбі; – не має дітей. Такі самі вимоги зазначені в об’єднаних правилах та умовах участі у конкурсі “Міс світу” 2018 року.

Умови було порушено двічі. Ми ризикували втрати ліцензію через недостовірні дані. Я вважаю Вероніку гарною, розумною дівчиною з дуже крутим соціальним проектом, але моя позиція така: встановлені Світовим конкурсом правила, порушувати не можна, бо, ми, в першу чергу, повинні думати про репутацію країни. Як ви вже зрозуміли, вибір переможниць відбувався чесно та прозоро і ми самі не очікували такого повороту подій.

Вже на цьому тижні у членів жюрі буде нарада, де вони оберуть нову «Міс Україна 2018», яка гідно представить нашу країну на міжнародному рівні. Ім‘я переможниці ви зможете почути у телетрансляцїї 30 вересня на «1+1» о 23:00».

До речі, деякі коментатори у мережі обурились тим, що заміжня жінка з дитиною не може мати корони, начебто це порушує міжнародні права людини. Проте справа в тому, що 23-річна Вероніка Дідусенко не може носити саме таке звання.

І, можливо, навіть добре, що все виявилось зараз, а не перед чи навіть на самому конкурсі «Міс світу-2018», що має відбутись в грудні. Інакше це був би міжнародний скандал!

Співачка Анна Седокова дуже сильно обурилася цим фактом. «Читаю – Міс Україна позбулася своєї корони 👑 Заходжу за посиланням. Виявляється що корону у неї забрали, бо вона приховала від організаторів, що у неї є дитина. Що однією з умов конкурсу була відсутність дітей у учасниць. Читаю це і не можу повірити своїм очам. А кріпосне право точно скасували?»

View this post on Instagram

Читаю – Мисс Украина лишилась своей короны 👑 Захожу по ссылке. Оказывается что корону у неё забрали, потому что она скрыла от организаторов, что у неё есть ребёнок. Что одним из условий конкурса было отсутствие детей у участниц 🤦🏽‍♀️ Читаю это и не могу поверить своим глазам. А крепостное право точно отменили? Мы что сейчас вдруг сели на машину времени дружно и оказались все в далеком прошлом? Понятно, что есть условия конкурса , если ты не согласна с ними не принимай участие. Понятно, что девочка не права, что скрыла и я не о конкретном конкурсе, мне в целом интересно и важно. В какой момент, дети стали камнем преткновения на пути к мечте? Я построила свою карьеру в 21 год оставшись с маленькой малышкой на руках. Мне помогала мама , мне помогали Вы, но это стало моей самой большой мотивацией в жизни ! Без своих детей я никогда бы и ничего не добилась. Они помогали и помогают мне каждую секунду. Стать лучше , работать больше. Неужели в наше время такие жёсткие правила во всех конкурсах красоты? Кто знает мировую практику и может тут написать об этом ? Может вы мне расскажите … P.S. Вероника, не расстраивайся 😘 Просто иди вперёд. Самое главное счастье у тебя уже есть, а знаешь, ещё сколько будет впереди. Я точно знаю ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Наша редакція вважає, що винні обидві сторони. Організатором конкурсу потрібно було б ретельно перевірити особисті дані всіх 24 конкурсанток, а самим дівчатам необхідно було подавати лише правдиву інформацію про себе, а не шукати нечесні шляхи для перемоги.

Мораль цієї байки така: від брехні страждають всі!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Скандал! «Міс Україна-2018» Вероніку Дідусенко позбавлено титулу через брехню.