Ці 10 багатіїв не купують яхти та острови, а рятують тисячі життів!


Не всі знаменитості витрачають свої гонорари на розкішне життя – яхти, літаки, діаманти. Є й ті, хто вважає за краще допомагати іншим і займатися благодійністю.

Пропонуємо добірку 7 зірок, які знайшли сенс в тому, щоб жити не тільки заради себе і своїх примх.

Кіану Рівз

Кіану веде дуже простий спосіб життя і спілкується з бездомними. Він взагалі не прихильник розкоші і не розуміє, навіщо людині особняки і приватні літаки. Навіть коли він став багатим і знаменитим, то не купив собі житло, а залишився жити в найманій квартирі. У нього немає власного автомобіля, Кіану їздить громадським транспортом.

Рівз заснував фонд боротьби з раковими захворюваннями. Спонукала його до цього хвороба сестри, яка страждала на лейкемію. Ще він підтримує різні екологічні проекти і бореться за права тварин.

Костянтин Хабенський

Фонд Костянтина Хабенського допомагає дітям з онкологічними захворюваннями. У 2013 році його фонд врятував 130 дітей. Актор каже, що немає нічого ціннішого за людське життя, і коли він бачить щасливі очі матерів, то у нього всередині з’являється щось дуже важливе, що надає йому сили і приносить радість.

Леонардо Ді Капріо

Отримуючи значні суми гонорарів, Ді Капріо зрозумів, що гроші не роблять людину щасливою. У 1998 році він створив благодійний фонд, який пожертвував 30 різним організаціям 15 мільйонів доларів.

Наталія Водянова

Відома модель заснувала фонд допомоги дітям «Оголені серця». Про її благодійну діяльність відомо не тільки в країнах СНД, але і в Європі. Фонд займається будівництвом дитячих майданчиків, надає юридичну, психологічну, терапевтичну і соціальну допомогу сім’ям, в яких є діти з порушеннями розвитку.

Водянова часто влаштовує благодійні бали і спортивні забіги, на які запрошує знаменитостей з метою збору грошей на благі цілі.

Кейт Міддлтон

Журналісти не раз звинувачували герцогиню Кембріджську за те, що вона веде себе неналежним чином як член королівської сім’ї. Але Кетрін не звертає уваги на ці випади, вона вважає за краще носити одяг не від кутюр, а віддає перевагу речам брендів Zara, H&M, Hobbs. Разом з чоловіком вони беруть участь в різних ініціативах і виділяють чималі суми на благодійність.

Гоша Куценко

Фонд Гоші Куценко «Крок разом» допомагає дітям з діагнозом ДЦП. Актор заснував фонд у 2011 році і з тих пір двічі на рік влаштовує благодійні концерти, на які запрошує своїх підопічних і зіркових друзів.

Анджеліна Джолі

У 2001 році, під час зйомок фільму «Лара Крофт», які проходили в Камбоджі, в актрисі прокинувся інтерес до благодійності. Саме там Джолі побачила, в яких потребих живуть люди, і відправилася з гуманітарною допомогою в країни третього світу. Вона створила кілька благодійних фондів, які займаються допомогою дітям в Африці. У 2013 році актрисі за її заслуги вручили гуманітарний «Оскар».

Віра Брежнєва

Віру Брежнєву багато з нас знають як харизматичну співачку-блондинку з «золотого складу» ВІА ГРИ. Але набагато менша кількість людей цікавилася меценатською роботою співачки.

Справа в тому, що ось уже три роки як в Україні функціонує благодійний фонд «Промінь віри», який займається збором коштів і допомогою дітям з онкологією і захворюваннями крові.

З 2014 року про благодійну роботу Віри Брежнєвої дізналася і Європа, – співачка стала послом ООН з питань прав і дискримінації ВІЛ-інфікованих жінок, що живуть в Середній Азії і Східній Європі (програма ЮНЕЙДС) і вона активно висловлює їм підтримку.

Ірина Білик

Ірина Білик була однією з перших українських зірок, яка зайнялася благодійністю і стала закликати до цього всіх своїх колег. У 2006 році вона провела благодійний тур по містах України, кошти від якого пішли на допомогу і соціальну адаптацію дітей – безпритульників України. Співачка активно і постійно бере участь у благодійних аукціонах і не шкодує виставляти в якості лоту свої сценічні костюми та аксесуари.

Маша Єфросініна

Ще в 2009-2010 роках Маша стала надавати підтримку дітям, хворим на лейкемію. Влітку 2014 року вона стала тісно співпрацювати з благодійним фондом «Твоя опора», головним вектором допомогою якого були діти і сироти, які мають проблеми зі здоров’ям. Разом з фондом був створений «Charity weekend» – цикл зустрічей і тематичних заходів, лекцій, тренінгів та майстер-класів з відомими людьми.

І це далеко не весь перелік зірок, що займаються добрими справами. І радує той факт, що з кожним роком кількість таких людей зростає. Адже подібні ініціативи рятують тисячі життів!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
1
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
6
Подобається
О боже О боже
2
О боже
Круто Круто
2
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ці 10 багатіїв не купують яхти та острови, а рятують тисячі життів!