Меган Маркл і принц Гаррі чекають на первістка. Стало відомо, коли дитина з’явиться на світ…


37-річна американська актриса Меган Маркл, яка у травні 2018 року стала частиною британської монаршої родини, і 34-річний принц Гаррі чекають на первістка. І на цей раз це уже не просто здогадки ЗМІ, а офіційна заява.

Представники Кенсінгтонського палацу повідомляють: «Їх Королівська Високість герцог і герцогиня Сассекські раді оголосити, що герцогиня чекає дитину, яка з’явиться на світ весною 2019 року».

Останнім часом в ЗМІ все частіше стала з’являтися інформація про вагітність Меган Маркл. Однак ні подружжя, ні прес-служба британських монархів чутки не підтверджували і не коментували.

Так, на початку вересня герцогиня спровокувала чутки про своє становище, одягнувши сукню, яка підкреслила її ледь округлий животик.

А 12 жовтня Меган з’явилася на весіллі принцеси Євгенії, онуки Єлизавети II, у пальто, фасон якого знову став приводом для пліток.

Ми всі так довго цього чекали, що сьогоднішня звістка стала для Британії, та й для усього світу новиною дня!

«Їх Королівська Високість цінують підтримку, яку вони отримують від людей по всьому світу з моменту їх весілля в травні, і раді поділитися цією радісною новиною з громадськістю»,  йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 16 жовтня пара відправиться в турне по Австралії, Фіджі, Королівству Тонга і Новій Зеландії, під час якого візьме участь у відкритті «Ігор нескорених» у Сіднеї.

Передбачається, що майбутній рік стане для усієї королівської родини не менш насичений, ніж 2018!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
3
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Меган Маркл і принц Гаррі чекають на первістка. Стало відомо, коли дитина з’явиться на світ…