Прив’язавши немовля до автокрісла, жінка викинула його з вікна. Рятувальники застигли від жаху!


Зовсім нещодавно пожежні невеликого міста Вайомінг штату Іллінойс в США отримали повідомлення про палаючий житловий будинок. Приїхавши туди, чоловіки побачили страшну картину. Будівля палала щосили, а господині ніде не було видно.

Однак з купи уламків під вікном почувся відчайдушний дитячий плач. Рятувальники знайшли там новонароджену дівчинку, яка, на їхнє здивування, практично не постраждала. Згодом, відновивши картину, жителі містечка були вражені діями матері дитини!

21-річна Шелбі Енн Картер стала мамою зовсім недавно. Її дочка Кеана з’явилася на світ всього 12 днів тому. Мати Шелбі і всі її родичі в один голос говорили, що молода жінка дуже чекала дитину і обожнювала її.

Судячи з усього, під час пожежі наша героїня насамперед кинулася рятувати доньку. Ось тільки шлях назовні з розташованої на другому поверсі дитячої кімнати жінці перегородило розбурхане полум’я. Шелбі потрібно було терміново знайти вихід з ситуації. На щастя, молода мати не втратила голову!

Посадивши маленьку Кеану в дитяче автокрісло, жінка затягла ремені і викинула дитину з вікна назовні. Саме завдяки діям Шелбі її дочку знайшли цілою і неушкодженою. А ось сама молода мати врятуватися вже не встигла.

Тіло Шелбі знайшли в обгорілій дитячій. Медики повідомили, що жінка померла від отруєння чадним газом. Дивно, як їй ще вдалося врятувати доньку, адже не забувай: молода мати народила всього за 12 днів до трагедії!

Сиротою Кеана не залишиться. Родичі Шелбі вже заявили про те, що подбають про дитину. Допомогти в цьому їм зголосилися майже всі жителі містечка. Сьогодні дії матері немовляти розглядають як справжній подвиг!

Тепер друзі і сусіди називають загиблу героїнею. Опинившись в кошмарі, Шелбі не розгубилася і зробила все заради того, щоб її дочка не постраждала. Вона вчинила як Мати з великої літери!

Якщо тебе теж вразила ця історія материнської самопожертви, поділися статею зі своїми друзями!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
1
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Прив’язавши немовля до автокрісла, жінка викинула його з вікна. Рятувальники застигли від жаху!