Матір постить фото з вмираючим сином в мережі. Через 10 годин він помер від передозування опіатами


«Важчого дня в моєму житті не було», — каже Шеррі Кент. Жінка терміново зірвалася в лікарню, як тільки дізналася, що її син Майкл потрапив до лікарні. 22-річного хлопця виявили в туалеті супермаркету з зупинкою серця. Мати випросила лікарів пропустити її в палату до хворого.

Медики дали їй дозвіл попрощатися з сином, попередивши: швидше за все Шеррі бачить Майкла живим в останній раз. Тепер бідолашна мати дає інтерв’ю репортерам, бажаючи попередити весь світ про небеззпеку того, що вбило її дитину.

Гуляючи з сестрою, 22-річний хлопець зустрів наркодилера, який і став причиною його загибелі. У перший раз продавець пекельного зілля не зміг спокусити юнака своїм товаром.

Майкла відмовила сестра. Але на наступний день мерзотник знову спробував підчепити потенційного клієнта на свій гачок.

Судячи з того, що знала сестра, наркодилер пообіцяв хлопцеві «крутий героїн». Під наглядом продавця Майкл прийняв наркотик в туалеті супермаркету, після чого злочинець покинув клієнта.

Через 20 хвилин юнака знайшли без свідомості. Поки до магазину дісталася швидка, у хлопця зупинилося серце. Врятувати його не вдалося…

Пізніше з’ясувалося: Майкл помер від передозування фентанілом. Цей потужний анальгетик використовується як знеболювальне в анестезіології.

За біологічної дії препарат схожий з героїном, але сильніше його в сотні разів! Фахівці стверджують: наркоманів, які звикли до цієї речовини, лікувати неймовірно складно.

Ті, хто працює з наркозалежними людьми, звуть фентаніл і його похідні медикаменти смертю наркоманів. Навіть ті, хто спробував цей препарат лише кілька разів, можуть до кінця життя страждати болючими судомами.

Кажуть, що фентаніл такий страшний, оскільки безперешкодно б’є безпосередньо по мозку і нервовій системі, безповоротно руйнуючи їх тканину.

Майкл не був наркоманом, але, подібно до інших безтурботним юнаків і дівчат, просто вирішив спробувати наркотик. Хлопець, мабуть, думав: за один раз у нього не буде звикання.

Але замість незвичайного досвіду, яким юнак міг би хвалитися перед друзями, наступила смерть. З наркотиками не жартують!

Фентаніл і його похідні числяться серед найнебезпечніших наркотиків світу. Мати Майкла сподівається, що її слова і моторошний приклад хлопця стануть попередженням для тисяч людей.

Опіоїди — не іграшка, говорить Шеррі. Вони дуже, дуже небезпечні! Нижче ти сам зможеш подивитися телезвернення вбитої горем матері.

Сьогодні з посланням Шеррі ознайомилися сотні тисяч людей по всьому світу. Залишається тільки сподіватися, що повідомлення жінки досягло своєї мети і врятувало хоча б кілька життів…

Поділися словами Шеррі з друзями, допоможи їй розповсюдити по світу це звернення.

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
1
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Матір постить фото з вмираючим сином в мережі. Через 10 годин він помер від передозування опіатами