«Звертаюсь до фанів Кузьми Скрябіна!» Мама Андрія Кузьменка блaгaє людей про допомогу.


Пройшло уже більше трьох років з моменту, коли не стало талановитого музиканта і надзвичайно щирої людини Кузьми Скрябіна. Шанувальники досі не можуть змиритись зі смертю кумира, але, звісно, найбільше болить рідним Андрія Кузьменка…

Нещодавні неприємні події нанесли сильний удар матері Андрія — Ользі Кузьменко. Жінка просить у людей допомоги у тому, щоб виявити недобросовісних власників ритуальних агентств, які використовують фото її сина у комерційних цілях.

По словам матері Андрія Кузьменка, поховальні фірми, рекламуючи пам’ятники, використовують роки життя і смерті покійного музиканта.

Таких випадків останнім часом побільшало. Про це Ольга Кузьменко написала на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Звертаюся до фанів Кузьми Скрябіна!
Прошу у всіх вас допомоги! 
Звертаюся до всіх християн України!
Допоможіть виявити і знешкодити мародерів-господарів похоронних фірм, які використовують портрет мого сина в рекламних цілях, роблять лжемогили на своїх показових майданчиках з повністю Андрійковими даними. Таких прикладів вже чимало нам повідомили. Ми самі їх всіх не можемо виявити.

Прошу у вас всіх, добрі люди, допомоги! Даю номер телефону і цей же номер вайбера, куди кожен з вас може подзвонити і вислати мені факти і телефон (адресу) похоронних фірм, які виявите по місцю свого проживання.


В міру поступлення матеріалів будуть задіяні МЕДІА і Прокуратура.
Я думаю, що всі люди України мене підтримають, це кощунство і мародерство, яке не має аналогів ніде у світі! Наживатися таким чином на зображенні людини, яка не шкодувала свого життя за Україну! 0983338320 телефон і Вайбер.
Благаю про допомогу!»

Погодься, дії власників ритуальних послуг дісно викликають шок і відразу. Не будь байдужим, поділися проханням матері Кузьми за допомогою соцмереж!

Джерело: Ольга Кузьменко

 

 

 

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
0
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
0
Що за!
Vicky

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Звертаюсь до фанів Кузьми Скрябіна!» Мама Андрія Кузьменка блaгaє людей про допомогу.