«Я – музикант, а не бита на політичній арені», – MARUV не їде на «Євробачення-2019»


Maruv, яка перемогла в національному відборі на «Євробачення-2019», не буде представляти Україну на пісенному конкурсі в Тель-Авіві. Команда співачки і суспільний мовник (Національна громадська телерадіокомпанія України) не дійшли згоди через низку причин.

«Співачка Анна Корсун (сценічне ім’я – Maruv) здобула перемогу в шоу Національний відбір в результаті чесного конкурсу і отримала максимальний бал від глядачів. Її виступ високо оцінили музичні експерти, представники шоу-бізнесу та глядачі.

Однак у виконавця, який представить Україну на міжнародній арені, також є зобов’язання: після підписання договору з НТКУ на час конкурсу виконавець стає культурним послом України і доносить не тільки власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства в світі.

Після проведених переговорів НТКУ і співачка Maruv не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі», – йдеться в прес-релізі НТКУ.

Інформацію також підтвердила сама співачка. Вона зазначила, що зустріч з НТКУ тривала близько семи годин, але так нічим і не закінчилася.

«За кілька годин до жеребкування мене попросили брати участь у Національному відборі на «Євробачення – 2019 ». Я погодилася і виграла, і з великою гордістю готова була представляти свою рідну країну – Україну на міжнародній пісенній арені.

Як раніше я говорила, відмова від концертів в Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я – громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені », – написала Maruv на своїй сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Famous & Provocative Photo by @ykloos ❤️

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

«Прошу вас прийняти цей факт і не йти на конфронтацію. Це даність сьогоднішнього дня. Я хочу дарувати свою творчість без цензури. Завтра я прокинуся з новими силами – перемагати і популяризувати свою музику в світі », – зазначила вона.

View this post on Instagram

Today at 21:00 @comedyclubru 🔥

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

Нагадаємо, спочатку Maruv не планувала брати участь у нацвідборі на «Євробачення» як конкурсантка, а хотіла заспівати в одному з ефірів як запрошена гостя. Але в день жеребкування стало відомо, що свою конкурсну заявку відкликала Tayanna. Ганні запропонували зайняти її місце, і вона погодилася.

View this post on Instagram

M1 Music Awards

A post shared by MARUV (@maruvofficial) on

Ось як це було:

 

23 лютого співачка здобула перемогу в нацвідборі і повинна була представити свій танцювальний трек Siren Song в Тель-Авіві 14 травня. Але після нацвідбору велика кількість користувачів соцмереж засудили вибір суддів і телеглядачів, оскільки Maruv виступає в Росії, більш того у неї на квітень були заплановані концерти в Москві та Санкт-Петербурзі. Незабаром артистка заявила, що на неї чинять тиск в спробах змусити відмовитися представляти країну на конкурсі.

А як тобі Maruv та її вибір? Що скажеш? Пиши у коментарях!

Твоє враження від прочитаного

Злий Злий
0
Злий
Мило Мило
0
Мило
Фігня Фігня
1
Фігня
Химерний Химерний
0
Химерний
Подобається Подобається
0
Подобається
О боже О боже
0
О боже
Круто Круто
0
Круто
Що за! Що за!
1
Що за!
Kate

Коментар 0

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

«Я – музикант, а не бита на політичній арені», – MARUV не їде на «Євробачення-2019»